Naujausi skelbimai

Vyr. Pardavimo Vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 376303

Darbo skelbimo numeris

376303

Darbo aprašymas

KVIEČIAME TAPTI MŪSŲ ATSTOVAUJAMŲ PREKINIŲ ŽENKLŲ AMBASADORIUMI (DARBAS SU VERSLO KLIENTAIS)!

- Aktyvus bendravimas su klientais pristatant ir parduodant pripažintų asmens apsaugos priemonių prekinių ženklų produktus.
- verslo aplinkos stebėjimas ir reagavimas į jos pokyčius.

Reikalavimai

- Produkto pardavimo ir prezentaciniai įgūdžiai.
- Noras mokytis ir tobulėti.
- Stipri orientacija į rezultatą.
- Gebėjimas efektyviai planuoti darbą.
- Mokėjimas dirbti MS Office programomis.
- Vairuotojo pažymėjimas (būtinas).

Įmonė siūlo

- Naujoko adaptacijos procesą.
- Mokymus, konsultacijas bei vadovo paramą siekiant tikslų.
- Darbą su pripažintais prekės ženklais ir produktu, kuris privalomas visoms įmonėms.
- Motyvuojantį bazinį atlyginimą ir kas mėnesį mokamus skatinamuosius priedus.
- Greta kasmetinių atostogų, papildomą apmokamą laisvą laiką.
- Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje.
- Įmonės šventes, renginius, tradicijas su draugiškais kolegomis.
- Nuolaidas Sabelijos Prekyba UAB parduotuvėse ir kitus darbuotojų lojalumo projektus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. liepos 16 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 17 d.

SABELIJOS PREKYBA UAB - tai komanda, kuri ne tik atkakliai siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Kviečiame prisijungti!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje. Įmonė yra sukaupusi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtį, todėl puikiai išmano verslą ir klientų poreikius. Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių laisvalaikiui, poilsiui.

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba daugiau kaip 80 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano įstatymus bei norminius aktus ir gali konsultuoti darbų saugos klausimais.

Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt