Vyr. sandėlininkas(-ė)/Sandėlio vedėjas(-a) VIP1

Elfanta, UAB

Darbo skelbimo numeris

314615

Darbo aprašymas

•Vieno iš įmonės valdomų sandėlių darbo organizavimas ir priežiūra;
•Sandėlių apskaitos vedimas, prekių pajamavimo organizavimas;
•Priskirto projekto prekių ir kitų materialinių vertybių judėjimo koordinavimas;
•Krovos darbų organizavimas, grupės darbuotojų kontrolė.

Reikalavimai

•Lietuvių ir rusų kalbų geras mokėjimas;
•Darbo patirtis sandėlininko pareigose – ne mažiau nei 2 metai;
•Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
•Išmanyti norminius dokumentus, reglamentuojančius sandėlių veiklą ir procesus;
•Geri planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

•Nuolatinius mokymus;
•Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo pasiektų rezultatų bei visas socialines garantijas;
•Darbą stabiliai dirbančioje ir nuolat augančioje įmonėje, profesionalų komandoje;
•Galimybę kilti karjeros laiptais.

Lauko g. 15, Šventininkų km., Senųjų Trakų seniūnija, Trakų raj.
Informacija telefonu: +370-699-43560 arba +370-5-2838219. Kontaktinis asmuo – direktorius Gintautas Jakutis.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. spalio 7 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 8 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Vyr. sandėlininkas(-ė)/Sandėlio vedėjas(-a)

UAB “ELFANTA”– tai logistikos kompanija, įmonių grupės dalis, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą, valdanti vieną didžiausių ir moderniausių muitinės sandėlių kompleksų Vilniuje, kurio plotas šiuo metu siekia daugiau nei 16000m², plečia veiklą ir šiuo metu ieško:

Peržiūrėti įmonės profilį >