Vyriausiasis kasininkas (-ė) rekonstruotoje maxima parduotuvėje mindaugo g.

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308988

Darbo skelbimo numeris

308988

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
VYRIAUSIASIS KASININKAS (-Ė) REKONSTRUOTOJE MAXIMA PARDUOTUVĖJE MINDAUGO G.
Darbo vieta:
Parduotuvių administracija
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Mindaugo g. 11 / T.Ševčenkos g. 2

Darbo pobūdis:
- kasų darbo organizavimas;
- kasos dokumentų apskaita;
- klientų aptarnavimas kasoje;
- naujų kasininkų apmokymų kontrolė.
Reikalavimai:
- vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas,
- analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
- geri darbo kasos aparatu įgūdžiai;
- vadovaujamojo darbo patirtis (privalumas);
- atsakingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas.
Mes siūlome:
- atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- kompetenciją atitinkantį stabilų darbo užmokestį;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 620 31577, el. paštas: virmante.jarockyte@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2017-08-04