Naujausi skelbimai

Žemės transporto paslaugų pardavimo vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 314057

Darbo skelbimo numeris

314057

Darbo aprašymas

  • Aktyvūs žemės transporto paslaugų pardavimai esamiems ir naujiems verslo partneriams;
  • Derybos su potencialiais klientais;
  • Krovinių vežimo organizavimas;
  • Iškilusių nesklandumų sprendimas.

Reikalavimai

  • Geras anglų ir rusų kalbų žinojimas - raštu ir žodžiu;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Greitas darbo tempas;
  • Aktyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą.
  • Imlumas naujovėms;
  • Derybų įgūdžiai;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis žemės transporto paslaugų pardavimo ir organizavimo srityje (2 metai).

Įmonė siūlo

  • Įdomų bei dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Stabiliai mokamą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
  • Visokeriopą pagalbą darbe;
  • Galimybę siekti karjeros tarptautinėje organizacijoje.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 3 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 4 d.

UAB “CF&S Lithuania“ priklauso tarptautiniam logistikos paslaugų koncernui, nuo 1997 metų sėkmingai veikiančiam Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje ir Kazachstane, valdančiam nuosavą geležinkelio transporto parką, konteinerius, autotransportą sausumos krovinių gabenimui ir sandėlius. Kompanija aktyviai dirba krovinių gabenime geležinkeliais, jūrų, sausumos bei oro transportu.

UAB “CF&S Lithuania“ tikslas yra suteikti aukštos kokybės ir profesionalias logistikos paslaugas. Siekdami suprasti savo klientų pageidavimus ir poreikius siūlome jiems lanksčias, veiksmingas bei konkurencingas paslaugas.

Kompanija plečia savo veiklą Lietuvoje ir darbui Klaipėdoje kviečiame: