Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219576

Baldų salono/ pardavimų/ projektų /vadybininkas ar vadovas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonė,,Vadasiga'' plečia veiklą ir asortimentą ir ieško energingų, aktyvių darbuotojų aktyvių baldų (tame tarpe ir biuro) pardavimo vadybininko/vadybininkės pareigoms Vilniuje.

Darbo vieta Vadasiga salonas, Savanorių pr. 187 Verslo centre MONA, darbo zona, Kauno miestas, regionas apie Kauną.

Darbo pobūdis:

  • aktyvi naujų klientų paieška;
  • reikalingos informacijos suteikimas pirkėjui;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • sutarčių sudarymas su klientais, bendravimas su architektais, projektų vadovais, dizaineriais;
  • baldų ir aksesuarų pardavimas;
  • užsakymų pateikimas logistikos skyriui, prekių pristatymo kontrolė klientui;
  • apskaitos duomenų pildymas, ekspozicijų priežiūra;
  • ataskaitų rengimas, darbas su viešaisiais pirkimais, dalyvavimas parodose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • lietuvių, anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • komunikabilumas, sąžiningumas, organizuotumas, pareigingumas, lojalumas;
  • orientacija į rezultatą ir naudą įmonei;
  • aktyvus bendravimas su klientais baldų salone ir objektuose;
  • gebėjimas išsiaiškinti kliento poreikius;
  • patirtis prekyboje ne mažiau 2 metai;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • patirtis baldų prekybos ar kitoje pardavimų srityje;
  • patirtis su viešaisiais pirkimais;
  • didelis noras dirbti baldų interjero srityje su estetiškais ir dizaino produktais, biuro baldais, apdailos medžiagomis;
  • rekomendacija.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Puikias darbo sąlygas ir malonią draugišką aplinką;
  • darbą šiuolaikiškoje, dinamiškoje ir žinomoje kompanijoje;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę įgyti neįkainuojamos patirties ir tobulėti prekybos srityje, dirbti su estetiškais kokybės ir garantijos prekių ženklų gaminiais;
  • dalyvavimą parodose;
  • atlyginimą ir priedą nuo priklausomai rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#219576

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 25 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 11 d.

UAB "VADASIGA"
UAB "Vadasiga" įkurta 2004 metais. Įmonėje suburtas profesionalų kolektyvas, turintis ilgametę patirtį baldų versle. Darbuotojų sukauptos žinios bei patirtis greitai užsitarnavo pripažinimą bei pasitikėjimą klientų bei architektų tarpe. UAB "Vadasiga" pristato žymiausių Italijos, Ispanijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos gamintojų sukurtus baldus bei aksesuarus, prekiauja natūralaus akmens produktais (www.akmeja.lt). UAB "Vadasiga" pagrindiniai kriterijai, pasirenkant baldų gamintojus tik aukšta baldų kokybė, išskirtinis dėmesys baldų dizainui ir ergonomikai, naujausių technologijų panaudojimas baldų gamyboje, patogumas, praktiškumas. VADASIGA pristato elegantiškos klasikos ir šiuolaikinio dizaino baldus trijuose salonuose Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. www.vadasiga.lt. Prekyba natūralaus akmens produktais irnterjerui ir eksterjerui. www.akmeja.lt

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!