Buitinių elektros prietaisų surinkėja (-as)

VILMA, AB

Darbo skelbimo numeris

311733

Darbo aprašymas

Plečiantis gamybai renkama nauja elektroprietaisų surinkimo komanda, kuriai reikalingi surinkėjai (-os) prie automatizuotos surinkimo linijos.

Reikalavimai

- kruopštumas, atidumas (darbas labiau tinkantis moterims);
- motyvacija bei orientacija į rezultatą;
- sugebėjimas dirbti kolektyve;
- be žalingų įpročių.

Privalumai:
- darbo patirtis gamybinėje įmonėje (neturinčius patirties apmokome);
- galimybė dirbti dviem pamainomis (naktinė pamaina nenumatoma).

Įmonė siūlo

- darbą draugiškame kolektyve;
- geras darbo sąlygas (poilsio zona, nemokamas geriamas vanduo, ventiliuojamas ir apšildomas darbo patalpas ir t.t.);
- galimybę tobulėti;
- socialines garantijas;
- nuo darbo rezultatų priklausantį ir laiku mokamą darbo užmokestį;
- darbą miesto centre - Žirmūnuose.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas:
Derybų klausimas;
Priklauso nuo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 9 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 11 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

VILMA, AB

Siekdama būti arčiau savo kliento ir teikti kuo didesnę aptarnavimo kokybę, AB „Vilma“ 2003 m. įkūrė didmeninės ir mažmeninės prekybos padalinį „Vilma electric“, kuris tiektų Lietuvos rinkai visą asortimentą prekių, reikalingų profesionaliam pastato elektros ir telekomunikacijos tinklų instaliavimui.

„Vilma Electric“ siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių AB „Vilma“ elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų. Devynios produktų linijos, skirtingi dizainai, nuo šiuolaikinio modernaus iki nesenstančio klasikinio.

Mūsų šūkis "Instaliuok profesionaliai" atspindi mūsų požiūrį į klientą ir darbą su juo.

Peržiūrėti įmonės profilį >