Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1167695

Logistikos operatorius (-ė) (Šiauliai)

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų Pašto operacijų padalinio komandos kviečiamas prisijungti Logistikos operatorius (-ė):

Tavęs laukiantys iššūkiai:

  • Kasdien rūpinsiesi, kad klientus laiku nudžiugintų jų siuntos;
  • Dirbsi su kurjeriais, jų maršrutų kontrole ir vykdymu;
  • Bendrausi su kurjeriais, klientais ir Lietuvos pašto kontaktų centru;
  • Administruosi siuntas, kad automatizuotos sistemos jas greitai ir tiksliai paskirstytų.

Darbo sąlygos:

  • Darbo krūvis – 1 etatas;
  • Neterminuota darbo sutartis;
  • Darbo grafikas – nuo pirmadienio iki penktadienio arba nuo antradienio iki šeštadienio;
  • Darbo vieta – Radviliškio g. 53, Šiauliai.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Nori tobulėti dirbant logistikos srityje;
  • Gebi naudotis kompiuteriu ir kitais išmaniaisiais įrenginiais;
  • Esi atviras naujovėms, gebi prisiimti atsakomybę, bendrauti ir bendradarbiauti bei dirbti komandoje;
  • Pasižymi organizuotumu, savarankiškumu, kruopštumu ir atidumu detalėms.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Galimybę tobulinti savo žinias bei siekti karjeros.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrove  Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.

Darbo skelbimo numeris
#1167695

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
BALDŲ SURINKĖJAS - MONTUOTOJAS UAB DAIMIRA
Nuo 2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
BALDŲ SURINKĖJAS - MONTUOTOJAS UAB DAIMIRA • Kaunas
Nuo 2100 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 2 d.
VIP 2
prieš 2 sav.
UŽSAKYMŲ SURINKĖJA (-S) - PAKUOTOJA (-S) GRANATA UAB
650 - 740 €/mėn. Į rankas
2
UŽSAKYMŲ SURINKĖJA (-S) - PAKUOTOJA (-S) GRANATA UAB • Vilnius
650 - 740 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 sav.
SANDĖLININKAS KAUNE Dahlgera, UAB
1210 - 1310 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
SANDĖLININKAS KAUNE Dahlgera, UAB • Kaunas
1210 - 1310 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 5 d.
VILKIKO VAIRUOTOJAS KLAIPĖDOS REGIONE YIT Lietuva, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
VILKIKO VAIRUOTOJAS KLAIPĖDOS REGIONE YIT Lietuva, UAB • Klaipėda
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
INTERJERO DIZAINERĖ (-IS) CV house, MB
Nuo 800 €/mėn. Į rankas
INTERJERO DIZAINERĖ (-IS) CV house, MB • Kaunas
Nuo 800 €/mėn.Į rankas
Kaunas
VIP 1
TRANSPORTO VADYBININKAS Partnerystės logistika, UAB
1250 - 1500 €/mėn. Į rankas
1
liko 2 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS Partnerystės logistika, UAB • Vilnius
1250 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
CECHO DARBUOTOJAS (-A) (LENTVARIO G.) JUGUM, UAB
Nuo 950 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
CECHO DARBUOTOJAS (-A) (LENTVARIO G.) JUGUM, UAB • Vilnius
Nuo 950 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
KOSMETIKOS PAKUOTOJA (-AS) I-A PAMAINA JUGUM, UAB
Nuo 650 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
KOSMETIKOS PAKUOTOJA (-AS) I-A PAMAINA JUGUM, UAB • Vilnius
Nuo 650 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
DIREKTORIAUS ASISTENTAS (-Ė) GAMYBOS ĮMONĖJE JUGUM, UAB
Nuo 900 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
DIREKTORIAUS ASISTENTAS (-Ė) GAMYBOS ĮMONĖJE JUGUM, UAB • Vilnius
Nuo 900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) – ELEKTRINIO KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) JUGUM, UAB
Nuo 700 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) – ELEKTRINIO KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) JUGUM, UAB • Vilnius
Nuo 700 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!