Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1371051
Darbas pilnai/dalinai iš namų

Inžinierius - elektrotechnikas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Šiauliai, darbas iš namų
Nuoroda nukopijuota

Darbo aprašymas

  • projektuoti gaminį pagal kliento pateiktus įvestinius duomenis;

  • 2D/3D modeliavimas naudojant CAD programas;

  • rengti techninius brėžinius ir dokumentaciją;

  • darbas su ERP sistema;

  • pramoninių valdiklių konfigūravimas;

  • siekti žinių, reikalingų vykdyti tiesioginiam darbui.

Reikalavimai

  • aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
  • elektrotechninių schemų projektavimo patirtis;
  • patirtis su 2D/3D modeliavimo programomis;
  • patirtis su MS Office pagrindinėmis programomis;
  • gebėjimas laikytis procesų ir susitarimų;
  • gebėjimas atlikti komandines užduotis;
  • savarankiškumas ir patikimumas;
  • greita orientacija ir imlumas;
  • geros anglų kalbos žinios.

Privalumai:

  • analogiško darbo patirtis;
  • darbo patirtis su Solidworks, Solidworks Electrical, ePlan programomis;
  • patirtis projektų valdyme;
  • pramoninių valdiklių konfigūravimo patirtis;
  • darbo patirtis su ERP sistema;
  • projektavimo standartų išmanymas.

  • Įmonė siūlo

    „Saldoje“ mes vertiname savo komandos narius ir siūlome jiems šias vertes:

    • laiku mokamas, kompetencijas atitinkantis atlyginimas;
    • visos socialinės garantijos;
    • saugos reikalavimus atitinkančios darbo sąlygos ir priemo­nės;
    • karjeros galimybės darbštiems, atsakingiems ir norintiems tobulėti;
    • galimybė kurti žymiausiose pasaulio įmonėse naudojamus produktus;
    • galimybė papietauti įmonės valgykloje;
    • įmonės organizuojami renginiai darbuotojams ir jų vaikams;
    • nemokami kineziterapijos užsiėmimai.

    Informuosime tik atrinktus kandidatus.

    Atlyginimo dydis priklauso nuo turimų įgūdžių ir kompetencijų.

    Darbo skelbimo numeris
    #1371051

    Rekomenduojami darbo pasiūlymai

    prieš 4 sav.
    REKLAMOS GAMYBOS SPECIALISTAS (-Ė) (APMOKOME) ELRESA, UAB
    900 - 1200 €/mėn. Į rankas
    liko 2 d.
    REKLAMOS GAMYBOS SPECIALISTAS (-Ė) (APMOKOME) ELRESA, UAB • Kaunas
    900 - 1200 €/mėn.Į rankas
    Kaunas
    liko 2 d.
    VIP 1
    prieš 2 sav.
    ELEKTRIKAS Diamantas, UAB
    Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
    1
    ELEKTRIKAS Diamantas, UAB • Vilnius
    Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
    Ž.Ū. TECHNIKOS PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Agrokoncerno technika, UAB
    1000 - 2000 €/mėn. Į rankas
    liko 1 d.
    Ž.Ū. TECHNIKOS PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Agrokoncerno technika, UAB • Radviliškis
    1000 - 2000 €/mėn.Į rankas
    Radviliškis
    liko 1 d.
    Ž.Ū. TECHNIKOS PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) PIETVAKARIŲ LIETUVOJE Agrokoncerno technika, UAB
    liko 1 d.
    Ž.Ū. TECHNIKOS PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) PIETVAKARIŲ LIETUVOJE Agrokoncerno technika, UAB • Kaunas
    Kaunas
    liko 1 d.
    PROJEKŲ VADOVAS Staticus, UAB
    Nuo 3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
    liko 1 d.
    PROJEKŲ VADOVAS Staticus, UAB • Vilnius
    Nuo 3300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
    Vilnius
    liko 1 d.
    INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS PLANTAS, UAB
    1500 - 1700 €/mėn. Į rankas
    liko 1 d.
    INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS PLANTAS, UAB • Klaipėda
    1500 - 1700 €/mėn.Į rankas
    Klaipėda
    liko 1 d.
    INŽINIERIUS - SĄMATININKAS Ozas, UAB
    Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
    liko 1 d.
    INŽINIERIUS - SĄMATININKAS Ozas, UAB • Vilnius
    Nuo 1500 €/mėn.Į rankas
    Vilnius
    liko 1 d.
    MIKROBIOLOGAS Sekargas Hamilton, UAB
    1500 - 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
    liko 1 d.
    MIKROBIOLOGAS Sekargas Hamilton, UAB • Vilnius
    1500 - 2300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
    Vilnius
    liko 1 d.
    MECHANIKAS (-Ė) - ELEKTRIKAS (-Ė) Atrankos, UAB
    1900 - 2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
    liko 1 d.
    MECHANIKAS (-Ė) - ELEKTRIKAS (-Ė) Atrankos, UAB • Klaipėda
    1900 - 2200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
    Klaipėda
    liko 1 d.
    DARBUOTOJAI PLASTIKO GAMINIŲ APDIRBIME UAB „Biuro“
    900 - 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
    liko 1 d.
    DARBUOTOJAI PLASTIKO GAMINIŲ APDIRBIME UAB „Biuro“ • Šiauliai
    900 - 1100 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
    Šiauliai
    liko 1 d.
    Peržiūrėti visus pasiūlymus
    Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!