Grožio salono administratorė (-ius)
Darbo skelbimo numeris #1724262

Darbo aprašymas

Siekiant išlaikyti išskirtinę patirtį mūsų klientams, prie komandos kviečiame prisijungti grožio salono administratorių (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už:

  • rezervacijų telefonu priėmimą ir konsultavimą; profesionalų klientų priėmimą ir išlydėjimą, malonų aptarnavimą;
  • teikiamų paslaugų pristatymą klientams, informacijos ir konsultacijų teikimą;
  • atsiskaitymų vykdymą, sąskaitų išrašymą, dokumentacijos pildymą;
  • darbuotojų aprūpinimą visomis darbui būtinomis priemonėmis;
  • bendros tvarkos priežiūrą;
  • administracinius darbus (skambučių, el. pašto kuravimą, klientų registravimą procedūroms, priminimus apie vizitus, klientų duomenų bazės kūrimą, svečių priėmimą ir pan.);
  • mokėjimų kontrolė;
  • vidinės komunikacijos užtikrinimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

  • turite gerus darbo planavimo, koordinavimo, organizavimo gebėjimus;
  • turite kontrolės, iniciatyvumo, atsakingumo, komunikabilumo įgūdžius;
  • orientuojatės į tikslą ir rezultatus;
  • pasižymite iniciatyvumu bei puikiais bendravimo įgūdžiai;
  • turite kompiuterinio raštingumo įgūdžius (MS Office);
  • mokate aiškiai ir rišliai teikti informaciją tiek žodžiu, tiek raštu;
  • patirtis su klientų registravimo sistema būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • vertingą patirtį vienoje perspektyviausių įmonių pajūryje;
  • draugišką, profesionalią ir motyvuotą komandą;
  • aktyvų darbą, kuriame realizuojate savo turimas kompetencijas;
  • atvirą, betarpišką komunikaciją, greitai priimamus sprendimus;
  • konkurencingą darbo užmokestį bei papildomų naudų paketą.

Darbo grafikas: Pirmadienis - penktadienis, 10-19 val.

Kontaktinis telefonas: 8 610 40356

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1724262

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
PADAVĖJAS (-A) - BARMENAS (-Ė) SŪRIO "DŽIUGAS" NAMUOSE PALANGOJE Čia Market, UAB
1300 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PADAVĖJAS (-A) - BARMENAS (-Ė) SŪRIO "DŽIUGAS" NAMUOSE PALANGOJE Čia Market, UAB • Palanga
1300 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Palanga
prieš 3 sav.
VYRESNYSIS LAIŠKININKAS (-Ė) (KRETINGA, AUTOMOBILIS SUTEIKIAMAS) Lietuvos paštas, AB
830 - 860 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
VYRESNYSIS LAIŠKININKAS (-Ė) (KRETINGA, AUTOMOBILIS SUTEIKIAMAS) Lietuvos paštas, AB • Kretinga
830 - 860 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kretinga
prieš 6 d.
IEŠKAI FIZIŠKAI NESUDĖTINGO DARBO? ĮSIDARBINK SALDAINIŲ FABRIKE! Headex, UAB
4.9 - 6.22 €/val. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
IEŠKAI FIZIŠKAI NESUDĖTINGO DARBO? ĮSIDARBINK SALDAINIŲ FABRIKE! Headex, UAB • Kaunas
4.9 - 6.22 €/val.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
BALDŲ SURINKĖJAI/APTRAUKĖJAI | I-V, 8-17 VAL. UAB „Biuro“
790 - 1300 €/mėn. Į rankas
BALDŲ SURINKĖJAI/APTRAUKĖJAI | I-V, 8-17 VAL. UAB „Biuro“ • Klaipėda
790 - 1300 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
LAIŠKININKAS (-Ė) (PALANGA) Lietuvos paštas, AB
740 - 780 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
LAIŠKININKAS (-Ė) (PALANGA) Lietuvos paštas, AB • Palanga
740 - 780 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Palanga
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Archyvita, UAB
1000 - 1500 €/mėn. Į rankas
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Archyvita, UAB • Kaunas
1000 - 1500 €/mėn.Į rankas
Kaunas
DRABUŽIŲ SANDĖLIO DARBUOTOJAS (0,5, 1 AR 1,5 ETATO. TINKA STUDENTAMS) Resna, UAB
800 - 1260 €/mėn. Į rankas
DRABUŽIŲ SANDĖLIO DARBUOTOJAS (0,5, 1 AR 1,5 ETATO. TINKA STUDENTAMS) Resna, UAB • Kaunas
800 - 1260 €/mėn.Į rankas
Kaunas
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) TELEFONU KAUNE. ATLYGIS NUO 1770 EURŲ (NEATSKAIČIUS MOKESČIŲ) Telia Global Services Lithuania, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) TELEFONU KAUNE. ATLYGIS NUO 1770 EURŲ (NEATSKAIČIUS MOKESČIŲ) Telia Global Services Lithuania, UAB • Kaunas
Kaunas
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) KAUNE MOBILI PREKYBA , UAB
1050 - 1350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) KAUNE MOBILI PREKYBA , UAB • Kaunas
1050 - 1350 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 4 sav.
SPEC. VALYMO DARBŲ OPERATORIUS (-Ė) CORPUS A, UAB
1200 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
SPEC. VALYMO DARBŲ OPERATORIUS (-Ė) CORPUS A, UAB • Klaipėda
1200 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Klaipėda
liko 2 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!