Testuotoja (-as)
Darbo skelbimo numeris #1724872

Darbo aprašymas

  • Web aplikacijų testavimas

  • Identifikuoti rizikas

  • Testavimo scenarijų sudarymas

Reikalavimai

  • Turėti patirties Web aplikacijų testavimo srityje

  • Turėti testavimo metodologijų žinias

  • Internetinių aplikacijų kūrimo pagrindų

  • Noro tobulėti

  • Gebėjimo priimti sprendimus

  • Orientacijos į rezultatus

  • Motyvacijos išmokti ir pasiekti rezultatų

  • Jausti malonumą ieškant spragų programinėje įrangoje

Įmonė siūlo

  • Darbą su šiuolaikinėmis technologijomis

  • Galimybę mokytis ir tobulėti

  • Galimybę dalyvauti kūrybiškuose projektuose

  • Draugišką, kūrybingą darbo atmosferą

  • Siekiančius padėti bendradarbius

  • Atitinkamą atlyginimą

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1724872

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

NAUJAS
prieš 2 d.
ELEKTRONINĖS ĮRANGOS APTARNAVIMO SPECIALISTO (POS SISTEMOS STAMBIEMS PREKYBOS CENTRAMS IR PASLAUGŲ SEKTORIUI) Personalo akademija, UAB
1300 - 1600 €/mėn. Į rankas
N
prieš 2 d.
ELEKTRONINĖS ĮRANGOS APTARNAVIMO SPECIALISTO (POS SISTEMOS STAMBIEMS PREKYBOS CENTRAMS IR PASLAUGŲ SEKTORIUI) Personalo akademija, UAB • Vilnius
1300 - 1600 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 5 d.
SALES MANAGER Albars, UAB
2454 - 3305 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 5 d.
SALES MANAGER Albars, UAB • Vilnius
2454 - 3305 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 5 d.
JAVA PROGRAMUOTOJAS (-A) Novian Systems, UAB
Iki 3100 €/mėn. Į rankas
prieš 5 d.
JAVA PROGRAMUOTOJAS (-A) Novian Systems, UAB • Vilnius
Iki 3100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
JUNIOR ONLINE REPUTATION SPECIALIST Kilo grupė, UAB
1000 - 1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
JUNIOR ONLINE REPUTATION SPECIALIST Kilo grupė, UAB • Vilnius
1000 - 1750 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
INŽINERINĖS SRITIES TALENTŲ PAIEŠKOS SPECIALISTAS (-Ė) JUGUM, UAB
1000 - 3000 €/mėn. Į rankas
INŽINERINĖS SRITIES TALENTŲ PAIEŠKOS SPECIALISTAS (-Ė) JUGUM, UAB • Vilnius
1000 - 3000 €/mėn.Į rankas
.NET PROGRAMUOTOJO (LABAI POPULIARI E-KOMERCIJOS SISTEMA) PERSONALO AKADEMIJA
2800 €/mėn. Į rankas
.NET PROGRAMUOTOJO (LABAI POPULIARI E-KOMERCIJOS SISTEMA) PERSONALO AKADEMIJA • Vilnius
2800 €/mėn.Į rankas
Vilnius
NAUJAS
prieš 11 val.
DATA HUB IT ANALITIKAS (-Ė) Ignitis group
1675 - 2896 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
N
DATA HUB IT ANALITIKAS (-Ė) Ignitis group • Vilnius
1675 - 2896 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
NAUJAS
VYR. IT ANALITIKAS (-Ė) (IGNITIS SAVITARNA) Ignitis group
2065 - 3569 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
N
VYR. IT ANALITIKAS (-Ė) (IGNITIS SAVITARNA) Ignitis group • Vilnius
2065 - 3569 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
NAUJAS
prieš 15 val.
NETWORKING & IOT INŽINIERIUS (-Ė) (JUNIOR) “TELTONIKA NETWORKS”, UAB
1500 - 2160 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
N
NETWORKING & IOT INŽINIERIUS (-Ė) (JUNIOR) “TELTONIKA NETWORKS”, UAB • Vilnius
1500 - 2160 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
VIP 9 NAUJAS
prieš 1 d.
IT PROJECT MANAGER CV Market klientas
Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
9 N
prieš 1 d.
IT PROJECT MANAGER CV Market klientas • Vilnius
Nuo 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!