Personalo ir administracijos vadovas
Darbo skelbimo numeris #1725342

Darbo aprašymas

  • Kurti, palaikyti, vystyti personalo strategiją, politiką bei ją įgyvendinti;

  • Kuruoti ir tobulinti pagrindinius personalo valdymo procesus: darbuotojų pritraukimą ir atranką, adaptaciją, ugdymą, darbo santykių valdymą, atlygio ir motyvavimo sistemos tobulinimą, įsitraukimo didinimą, pozityvaus mikroklimato palaikymą;

  • Kuruoti įmonės kultūros ir vertybių formavimą ir puoselėjimą, užtikrinti vidinės komunikacijos efektyvumą, darbdavio įvaizdžio gerinimą;

  • Vadovų komandos lyderystės ir ugdymo proceso kūrimas ir įgyvendinimas;

  • Darbuotojų iš užsienio pritraukimas ir įdarbinimas;

  • Įmonės dokumentų sistemos kuravimas ir tobulinimas;

  • Darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimas;

  • Koordinuoti ir kontroliuoti įmonės administracinę-ūkinę veiklą;

  • Įmonės veiklos atitikimo LR teisės aktams kontrolė ir užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Vadovaujamo darbo patirtis personalo valdymo srityje;

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, orientacija į rezultatą, komandinio ir organizacinio darbo įgūdžiai;

  • Vidinė motyvacija, lyderystė, energija ir iniciatyvumas bei noras tobulėti;

  • Nuolatinis domėjimasis gerosiomis žmogiškųjų išteklių valdymo praktikomis;

  • Geri komunikaciniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Strategiškai svarbią poziciją vadovų komandoje;

  • Platų atsakomybių spektrą;

  • Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius;

  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1725342

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 2 sav.
TIEKIMO SKYRIAUS VADOVAS Noriu darbo, UAB
1900 - 2500 €/mėn. Į rankas
TIEKIMO SKYRIAUS VADOVAS Noriu darbo, UAB • Kaunas
1900 - 2500 €/mėn.Į rankas
Kaunas
NAUJAS
prieš 1 d.
PERSONALO VADOVAS Noriu darbo, UAB
1800 - 2100 €/mėn. Į rankas
N
prieš 1 d.
PERSONALO VADOVAS Noriu darbo, UAB • Kaunas
1800 - 2100 €/mėn.Į rankas
Kaunas
PARDAVIMŲ VADOVAS KAUNO REGIONUI (B2B) Noriu darbo, UAB
1700 - 2000 €/mėn. Į rankas
PARDAVIMŲ VADOVAS KAUNO REGIONUI (B2B) Noriu darbo, UAB • Kaunas
1700 - 2000 €/mėn.Į rankas
Kaunas
ATSINAUJINANČIOS ENERGETIKOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Agrokoncernas, UAB
1700 - 2200 €/mėn. Į rankas
ATSINAUJINANČIOS ENERGETIKOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Agrokoncernas, UAB • Kaunas
1700 - 2200 €/mėn.Į rankas
Kaunas
PROJEKTŲ VADOVO (STAMBI SKANDINAVIJOS KOMPANIJA_STIKLO-ALIUMINIO KONSTRUKCIJŲ GAMYBA EUROPOS IR SKANDINAVIJOS RINKOMS) Personalo akademija, UAB
2300 - 2800 €/mėn. Į rankas
PROJEKTŲ VADOVO (STAMBI SKANDINAVIJOS KOMPANIJA_STIKLO-ALIUMINIO KONSTRUKCIJŲ GAMYBA EUROPOS IR SKANDINAVIJOS RINKOMS) Personalo akademija, UAB • Kaunas
2300 - 2800 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 3 sav.
VIEŠBUČIO VADOVAS (-Ė) Imperiva, UAB
2500 - 4000 €/mėn. Į rankas
VIEŠBUČIO VADOVAS (-Ė) Imperiva, UAB • Vilnius
2500 - 4000 €/mėn.Į rankas
STATYBŲ DIREKTORIUS (-Ė) Infes, UAB
Nuo 6620 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
STATYBŲ DIREKTORIUS (-Ė) Infes, UAB • Vilnius
Nuo 6620 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
RINKODAROS IR PARDAVIMŲ DIREKTORIUS (-Ė) Grand SPA Lietuva, UAB
3320 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
RINKODAROS IR PARDAVIMŲ DIREKTORIUS (-Ė) Grand SPA Lietuva, UAB • Kaunas
3320 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
RINKODAROS IR PARDAVIMŲ DIREKTORIUS (-Ė) Grand SPA Lietuva, UAB • Vilnius
ADMINISTRATORIUS (-Ė) SABELIJOS PREKYBA UAB
1600 - 2450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
ADMINISTRATORIUS (-Ė) SABELIJOS PREKYBA UAB • Kaunas
1600 - 2450 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!