Metalo apdirbimo operatoriaus asistentė (-as), gali būti be patirties
Darbo skelbimo numeris #1932217

TRATE, UAB
Kaunas

Darbo aprašymas

  • Pagamintų smulkių detalių rūšiavimas;
  • Detalių defektų nustatymas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Asistavimas ir pagalba CNC operatoriui, dirbančiam prie CNC staklių, gaminančių smulkias precizines detales.
  • Darbo specifikos apmokiname darbo vietoje.
  • Puikiai tinkantis darbas mėgstantiems kruopščius darbus!

Darbas pamainomis ir slenkančiu grafiku:

2 dienas dirbama: 6:00 – 18:00;

2 dienas dirbama: 18:00 - 6:00.

4 dienos laisvos.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;

  • Noras mokytis ir kelti profesinę kvalifikaciją.

  • Darbą sėkmingai tarptautinėje aplinkoje veikiančioje įmonėje;
  • Galimybę mokytis, tobulėti, dirbti profesionalų komandoje;
  • Visas priemones ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.
Susisieksime tik su mus dominančiais kandidatais.

Kontaktinio asmens tel. 8 694 49292

Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1932217

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

NAUJAS
prieš 2 d.
GAMYBOS DARBININKAS KSM Technologies, UAB
Nuo 950 €/mėn. Į rankas
N
prieš 2 d.
GAMYBOS DARBININKAS KSM Technologies, UAB • Kaunas
Nuo 950 €/mėn.Į rankas
Kaunas
VIP 1
prieš 4 sav.
GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) tic elkas Baltic, UAB
800 - 1100 €/mėn. Į rankas
1
liko 1 d.
GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) tic elkas Baltic, UAB • Kaunas
800 - 1100 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 1 d.
VIP 2 NAUJAS
prieš 2 d.
PAKUOTOJAS-OPERATORIUS Pieno žvaigždės, AB
Nuo 985 €/mėn. Prieš mokesčius
2 N
prieš 2 d.
PAKUOTOJAS-OPERATORIUS Pieno žvaigždės, AB • Kaunas
Nuo 985 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
prieš 5 d.
REGISTRATŪROS ADMINISTRATORIUS (-Ė), (NAKTINĖ PAMAINA) VYSTYK, UAB
950 - 1100 €/mėn. Į rankas
prieš 5 d.
REGISTRATŪROS ADMINISTRATORIUS (-Ė), (NAKTINĖ PAMAINA) VYSTYK, UAB • Vilnius
950 - 1100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
PAKAVIMO ĮRENGINIO OPERATORIUS (GALI BŪTI BE PATIRTIES) TRATE, UAB
800 - 900 €/mėn. Į rankas
PAKAVIMO ĮRENGINIO OPERATORIUS (GALI BŪTI BE PATIRTIES) TRATE, UAB • Kaunas
800 - 900 €/mėn.Į rankas
Kaunas
SIŪLOME DARBĄ PAKAVIMO MEISTRUI - VADOVUI Judex, UAB
1400 - 2000 €/mėn. Į rankas
SIŪLOME DARBĄ PAKAVIMO MEISTRUI - VADOVUI Judex, UAB • Kaunas
1400 - 2000 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 3 sav.
SANDĖLININKAS (-Ė) Skirgesa, UAB
850 - 1150 €/mėn. Į rankas
SANDĖLININKAS (-Ė) Skirgesa, UAB • Kaunas
850 - 1150 €/mėn.Į rankas
Kaunas
SANDĖLININKAS-PAKUOTOJAS | DIENINIS GRAFIKAS, LAISVI SAVAITGALIAI! UAB „Biuro“
736 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
SANDĖLININKAS-PAKUOTOJAS | DIENINIS GRAFIKAS, LAISVI SAVAITGALIAI! UAB „Biuro“ • Kaunas
736 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 2 d.
NAUJAS
prieš 2 d.
AUKLĖTOJOS (-O) ASISTENTĖ (-AS) Vaikystės sodas, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Prieš mokesčius
N
prieš 2 d.
AUKLĖTOJOS (-O) ASISTENTĖ (-AS) Vaikystės sodas, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Prieš mokesčius
VALYTOJAS (-A) KAUNE Maxima LT, UAB
755 - 805 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 5 d.
VALYTOJAS (-A) KAUNE Maxima LT, UAB • Kaunas
755 - 805 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
liko 5 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!