IT Projekto vadovas
Darbo skelbimo numeris #1936577

Spedilta, UAB
Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Nuoroda nukopijuota
Baigiasi po 28 d.

Darbo aprašymas

Šiuo metu UAB "Spedilta" siekia sukurti šiuolaikišką veiklos valdymo įrankį ir ieško IT projekto vadovo, kuris bus atsakingas už:

  • Pilną IT projekto valdymą ir vystymą;
  • Darbo komandos formavimą;
  • Transporto verslo valdymo sistemos kūrimą, diegimą, testavimą ir vystymą pagal įmonės verslo reikalavimus;
  • Įmonės veiklos procesų aprašymą, skaitmenizavimą, automatizavimą, sisteminimą ir efektyvinimą;
  • Procesų analizę, tobulinimą, jų įgyvendinimo stebėseną ir kontrolę;
  • Sklandų bendradarbiavimą tarp sistemos vartotojų, įmonės vadovybe ir sistemos diegėjo / tiekėjo;
  • Nuoseklaus darbo ir pasitarimų organizavimą su sistemos vartotojais;
  • Komunikaciją su programinės įrangos tiekėju.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;

  • Platus kritinis ir analitinis mąstymas;

  • Patirtis vadovaujant informacinių sistemų projektams (logistikos ar transporto įmonėse būtų privalumas);

  • Pagrindinių informacinių sistemų kūrimo principų ir technologijų išmanymas;

  • Projektų valdymo žinios ir procesų išmanymas;

  • Puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu (rusų ir anglų kalba - privalumas);

  • Gebėjimas pagrįsti / apginti suderintas pozicijas, analizuoti veiklos procesus, kokybiškai dirbti aukštu tempu;

  • Geri darbo įgūdžiai su MS Office programiniu paketu.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje, augančioje įmonėje;

  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;

  • Visas socialines garantijas;

  • Papildomą sveikatos draudimą;

  • Karjeros galimybes;

  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1936577

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

VIP 1
prieš 5 d.
Galimybė kartais dirbti iš namų PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Novian Systems, UAB
2000 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius
1
prieš 5 d.
PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Novian Systems, UAB • Vilnius
Galimybė kartais dirbti iš namų
2000 - 3000 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė) GridUp, UAB
Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė) GridUp, UAB • Vilnius
Nuo 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 5 d.
PROJEKTŲ VADOVAS IŠSKIRTINIAME SALONE DOMUS GALERIJOJE UAB ExpoDesign
1000 - 3000 €/mėn. Į rankas
prieš 5 d.
PROJEKTŲ VADOVAS IŠSKIRTINIAME SALONE DOMUS GALERIJOJE UAB ExpoDesign • Vilnius
1000 - 3000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Julianus Inkaso, UAB
1900 - 2200 €/mėn. Prieš mokesčius
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Julianus Inkaso, UAB • Vilnius
1900 - 2200 €/mėn.Prieš mokesčius
PARDAVIMO VADYBININKAS Transkelias, UAB
1200 - 4000 €/mėn. Į rankas
PARDAVIMO VADYBININKAS Transkelias, UAB • Vilnius
1200 - 4000 €/mėn.Į rankas
KREDITO VALDYMO EKSPERTĖ (-AS) (TERMINUOTA SUTARTIS) Ignitis group
2561 - 3688 €/mėn. Prieš mokesčius
KREDITO VALDYMO EKSPERTĖ (-AS) (TERMINUOTA SUTARTIS) Ignitis group • Vilnius
2561 - 3688 €/mėn.Prieš mokesčius
AKTYVIŲ PARDAVIMŲ KONSULTANTAS - VADYBININKAS VILNIUJE SDG, UAB
1400 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius
AKTYVIŲ PARDAVIMŲ KONSULTANTAS - VADYBININKAS VILNIUJE SDG, UAB • Vilnius
1400 - 3000 €/mėn.Prieš mokesčius
PREKIŲ KATEGORIJŲ VADOVAS (-Ė) Maxima LT, UAB
2300 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius
PREKIŲ KATEGORIJŲ VADOVAS (-Ė) Maxima LT, UAB • Vilnius
2300 - 2500 €/mėn.Prieš mokesčius
JAUNESNYSIS (-IOJI) PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) >> KARJEROS PERSPEKTYVOS! UAB „Biuro“
1500 - 1900 €/mėn. Prieš mokesčius
JAUNESNYSIS (-IOJI) PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) >> KARJEROS PERSPEKTYVOS! UAB „Biuro“ • Vilnius
1500 - 1900 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 3 sav.
PERSPEKTYVUS DARBO PASIŪLYMAS GAMYBOS KOMANDOS LYDERIUI! UAB „Biuro“
2250 - 3080 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 5 d.
PERSPEKTYVUS DARBO PASIŪLYMAS GAMYBOS KOMANDOS LYDERIUI! UAB „Biuro“ • Vilnius
2250 - 3080 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
liko 5 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!