Apsaugos darbuotojas (pilnas etatas, 4 darbo/4 poilsio dienos)
Darbo skelbimo numeris #1936836

Eiginta, UAB
Kaunas

Darbo aprašymas

  • Efektyvią įmonės turto apsaugą;

  • Vaizdo stebėjimo kamerų įrašų peržiūrą ir analizę;

  • Pažeidėjų sulaikymą;

  • Konfliktinių situacijų sprendimą;

  • Bendradarbiavimą su policija.

Reikalavimai

  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (4 darbo dienos/4 poilsio dienos);

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;

  • Darbo patirtis apsaugos srityje. Privalumas - patirtis prekybos centro apsaugoje;

  • Nepriekaištinga reputacija, atsakingumas ir organizuotumas;

  • Savikontrolė ir gebėjimas valdyti konfliktines situacijas;

  • Būtinas vairuotojo pažymėjimas ir geri vairavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti pilnu etatu arba lanksčiu darbo grafiku;
  • Nemokamą parvežimą namo;
  • Darbo užmokestį nuo 1630 iki 1980 €/mėn. (neatskaičius mokesčių);
  • Neturint reikiamos patirties, suteiksime visas reikalingas teorines ir praktines žinias;
  • Visas reikiamas darbo priemones, darbo drabužius;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybę;
  • Išskirtines ir tik įmonės darbuotojams skirtas nuolaidas „Šilas“ parduotuvių tinkle;
  • Premiją už atvestą ir įdarbintą draugą;
  • Dovanas darbuotojams ir jų vaikams švenčių proga, paramą nutikus nelaimei;
  • Draugišką bendradarbių komandą bei palaikančius vadovus.

Norėdami kandidatuoti – atsiųskite mums savo CV arba galite skambinti telefonu (8 37) 750131, 8 601 36844 (darbo dienomis 8-17 val.).

Kreipdamiesi ir pateikdami savo asmens duomenis, nurodytus kandidatavimo formoje ir/ar Jūsų pateiktose dokumentuose į laisvą UAB „Eiginta“ darbo vietą, Jūs sutinkate su savo pateiktų asmens duomenų naudojimu atrankos tikslais. Dėkojame už susidomėjimą, susisieksime su atrinktais kandidatais.

Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1936836

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 3 d.
ELEKTRONIKOS PARUOŠĖJAI || PLATUS MOTYVACINIS PAKETAS! UAB „Biuro“
720 - 864 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
ELEKTRONIKOS PARUOŠĖJAI || PLATUS MOTYVACINIS PAKETAS! UAB „Biuro“ • Kaunas
720 - 864 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 3 d.
SALĖS DARBUOTOJAI – KASININKAI (DARBO VIETĄ GALIMA RINKTIS IŠ KELIŲ PARDUOTUVIŲ)) Eiginta, UAB
820 - 1160 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
SALĖS DARBUOTOJAI – KASININKAI (DARBO VIETĄ GALIMA RINKTIS IŠ KELIŲ PARDUOTUVIŲ)) Eiginta, UAB • Kaunas
820 - 1160 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
prieš 3 d.
PRAKTIKANTAS (-Ė) DUOMENŲ ADMINISTRAVIMO SKYRIAUS KOMANDOJE (APMOKAMA PRAKTIKA) Lidl Lietuva, UAB
730 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
PRAKTIKANTAS (-Ė) DUOMENŲ ADMINISTRAVIMO SKYRIAUS KOMANDOJE (APMOKAMA PRAKTIKA) Lidl Lietuva, UAB • Vilnius
730 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
SVEČIŲ PRIĖMIMO SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė) UAB "Imperiva"
700 - 900 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
SVEČIŲ PRIĖMIMO SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė) UAB "Imperiva" • Vilnius
700 - 900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 4 d.
FASUOTOJAS (-A) CECHE KAUNE (APMOKOME) Maxima LT, UAB
755 - 820 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 5 d.
FASUOTOJAS (-A) CECHE KAUNE (APMOKOME) Maxima LT, UAB • Kaunas
755 - 820 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
liko 5 d.
prieš 4 d.
PAKUOTOJAS - KOMPLEKTUOTOJAS JUGUM, UAB
800 - 1000 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
PAKUOTOJAS - KOMPLEKTUOTOJAS JUGUM, UAB • Kaunas
800 - 1000 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 4 d.
PATALPŲ VALYTOJA (-AS) JUGUM, UAB
700 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
PATALPŲ VALYTOJA (-AS) JUGUM, UAB • Vilnius
700 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
SPECIALIZUOTOS PARDUOTUVĖS GIDĖ (-AS) (GRUODŽIO MĖNESIUI) Skonis ir kvapas, UAB
1100 - 1700 €/mėn. Prieš mokesčius
SPECIALIZUOTOS PARDUOTUVĖS GIDĖ (-AS) (GRUODŽIO MĖNESIUI) Skonis ir kvapas, UAB • Kaunas
1100 - 1700 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
LINIJOS OPERATORIAI // PLATUS MOTYVACINIS PAKETAS! UAB „Biuro“
1090 - 1160 €/mėn. Į rankas
LINIJOS OPERATORIAI // PLATUS MOTYVACINIS PAKETAS! UAB „Biuro“ • Kaunas
1090 - 1160 €/mėn.Į rankas
Kaunas
VIP 1
prieš 4 sav.
GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) tic elkas Baltic, UAB
800 - 1100 €/mėn. Į rankas
1
liko 1 d.
GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) tic elkas Baltic, UAB • Kaunas
800 - 1100 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 1 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!