Projektų specialistas (-ė)
Darbo skelbimo numeris #1937898

Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Nuoroda nukopijuota
Baigiasi po 29 d.

Darbo aprašymas

Prisijungus prie mūsų komandos, Jūsų funkcijos būtų:

  • Rengti paraiškas Europos sąjungos  ir Lietuvos „minkštiesiems“ projektams: komunikuoti su Lietuvos bei užsienio partneriais, rinkti reikiamus dokumentus, aprašyti projekto veiklas, skaičiuoti projekto biudžetą bei kita.
  • Organizuoti projektines veiklas: komunikuoti su kolegomis ir išorės partneriais; stebėti projektų veiklų biudžetą ir veiklų įgyvendinimo eigą; atlikti viešųjų pirkimų procedūras; rengti įvairius projektinius dokumentus; rinkti, sisteminti, archyvuoti dokumentus ir informaciją;  atlikti kitus susijusius darbus.
  • Organizuoti mokymų veiklas:  komunikuoti su lektoriais ir partneriais rengiant mokymo medžiagą ir programą; organizuoti mokymų patalpas; rengti mokymų dienotvarkes, planus,  programas, kvietimus į mokymus, ataskaitas ir kitą susijusią dokumentaciją; registruoti dalyvius elektroninėmis priemonėmis; tikslinti dalyvių duomenis telefonu ir el. paštu; derinti mokymų veiklas su kitų skyrių kolegomis organizacijos viduje;  atlikti kitus susijusius darbus.
  • Atlikti kitas funkcijas pagal skyriaus poreikį.

Reikalavimai

Laukiame Jūsų kandidatūros, jeigu atitinkate šiuos reikalavimus:

  • Turite patirties rengiant nors ir nedidelės apimties projektų paraiškas.
  • Turite geras organizacines ir planavimo savybes, gebate naudotis pagalbinėmis planavimo priemonėmis (kalendoriais, darbų planais, veiklų sąrašais ir kt.).
  • Gebate dalykiškai ir be pasipriešinimo vykdyti vadovo darbinius pavedimus.
  • Pasižymite gebėjimu laikytis terminų, galite dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Gebate internete greitai rasti informaciją, atlikti veiksmus internetinėse platformose (bilietų, viešbučių užsakymas internetu, el. registracinių anketų sukūrimas ir kt.);
  • Gerai dirbate kompiuteriu Word, Excel ir Powerpoint, bei kitomis Microsoft Office programomis, gebate parengti įvairius dokumentus bei jų šablonus kompiuteriu.
  • Gebate lengvai rašyti tekstus, sklandžiai, be klaidų rašote lietuviškai.
  • Gebate rašyti angliškai B2 lygmeniu („Upper-intermediate“ pažengusiųjų lygis), arba rašote angliškai B1 lygmeniu ir esate motyvuota (-s) darbe patobulinti savo gebėjimus iki B2 lygmens.

Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;

Įmonė siūlo

Siūlome Jums:

  • Galimybę dirbti įdomų, prasmingą darbą vystant šalies profesinio mokymo kokybę, per projektus ir kitas veiklas tobulinant aukštos vertės profesinio mokymo paslaugas.
  • Galimybę organizuoti integruoti sukauptas žinias siekiant projektų ir kitų veiklų rezultatų.
  • Galimybę dirbti darbą, pasižymintį įvairiapusiškomis ir dinamiškomis veiklomis, apimančiomis planavimą, paraiškų ir dokumentų rengimą, projektinių ir kitų veiklų organizavimą, administravimą ir ataskaitų rengimą, komunikavimą su kolegomis ir partneriais.
  • Mokymosi, tobulėjimo ir idėjų įgyvendinimo galimybes.

Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir patirties.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1937898

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 3 d.
PROCESO VADOVAS (-Ė) INVICTUS, UAB
2454 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
PROCESO VADOVAS (-Ė) INVICTUS, UAB • Vilnius
2454 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 3 d.
ADMINISTRATORĖS (-IAI) - KASININKĖS (-AI) Sveikame kūne sveika siela, VŠĮ
6 - 8 €/val. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
ADMINISTRATORĖS (-IAI) - KASININKĖS (-AI) Sveikame kūne sveika siela, VŠĮ • Vilnius
6 - 8 €/val.Prieš mokesčius
Vilnius
VIP 1
prieš 3 d.
ELEKTRONINĖS PREKYBOS IR SALONO VADYBININKĖ (-AS) Nefelė, UAB
1000 - 1200 €/mėn. Į rankas
1
prieš 3 d.
ELEKTRONINĖS PREKYBOS IR SALONO VADYBININKĖ (-AS) Nefelė, UAB • Vilnius
1000 - 1200 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 d.
Galimybė kartais dirbti iš namų KONTAKTINIO CENTRO IR VERSLO VYSTYMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė) Inovacijų agentūra, VšĮ
3000 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
KONTAKTINIO CENTRO IR VERSLO VYSTYMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė) Inovacijų agentūra, VšĮ • Vilnius
Galimybė kartais dirbti iš namų
3000 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 3 d.
Atranka internetu Galimybė kartais dirbti iš namų DOKUMENTŲ VALDYMO ADMINISTRATORIUS (-Ė) EBV Finance, UAB
1196 - 1568 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
Atranka internetu
DOKUMENTŲ VALDYMO ADMINISTRATORIUS (-Ė) EBV Finance, UAB • Vilnius
1196 - 1568 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 3 d.
ODONTOLOGIJOS KLINIKOS ADMINISTRATORIUS Prodentum, UAB
800 - 1000 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
ODONTOLOGIJOS KLINIKOS ADMINISTRATORIUS Prodentum, UAB • Vilnius
800 - 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 d.
BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė) UAB „Biuro“
1400 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė) UAB „Biuro“ • Vilnius
1400 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
Atranka internetu ADMINISTRATORĖ (-IUS) – BENDRUOMENĖS VADYBININKĖ (-AS) (0,5 ETATO) Eriadas, UAB
520 - 600 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 4 d.
ADMINISTRATORĖ (-IUS) – BENDRUOMENĖS VADYBININKĖ (-AS) (0,5 ETATO) Eriadas, UAB • Vilnius
520 - 600 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
TIEKIMO IR KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS) (ANGLŲ IR RUSŲ KALBOS) Noriu darbo, UAB
1900 - 2400 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 4 d.
TIEKIMO IR KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS) (ANGLŲ IR RUSŲ KALBOS) Noriu darbo, UAB • Vilnius
1900 - 2400 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
PASTATŲ ADMINISTRAVIMO VADYBININKAS (-Ė) City Service, UAB
1600 - 2100 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 4 d.
PASTATŲ ADMINISTRAVIMO VADYBININKAS (-Ė) City Service, UAB • Vilnius
1600 - 2100 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!