Pakuotojas-operatorius
Darbo skelbimo numeris #1938085

2
Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Nuoroda nukopijuota
Baigiasi po 29 d.

Darbo aprašymas

Darbas prie glaistytų varškės sūrelių gamybos linijos: linijos aptarnavimas, sūrelių pakavimo įrenginio valdymas ir priežiūra, įrangos plovimas.

Darbo patirtis nebūtina, apmokysime darbo vietoje.

Darbas tik dieninis, nuo 7:30 val iki 20:00 val, slenkančiu darbo grafiku (~3 dirba, 2 laisvos, 2 dirba. 1 laisva ir t.t.) šeštadieniai visada laisvi.

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;

  • Atsakingas požiūris į higienos reikalavimus.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;

  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą;

  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu);

  • Tik darbuotojams taikomas nuolaidas įmonės produkcijai;

  • Nemokamą kavą ir labai pigius pietus įmonės valgykloje (didžiąją dalį kanos dengia darbdavys);

  • Ir kitų naudų paketą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1938085

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
PAKAVIMO ĮRENGINIO OPERATORIUS (GALI BŪTI BE PATIRTIES) TRATE, UAB
800 - 900 €/mėn. Į rankas
PAKAVIMO ĮRENGINIO OPERATORIUS (GALI BŪTI BE PATIRTIES) TRATE, UAB • Kaunas
800 - 900 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 3 sav.
SANDĖLININKAS (-Ė) Skirgesa, UAB
850 - 1150 €/mėn. Į rankas
SANDĖLININKAS (-Ė) Skirgesa, UAB • Kaunas
850 - 1150 €/mėn.Į rankas
Kaunas
VIP 1
prieš 4 sav.
GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) tic elkas Baltic, UAB
800 - 1100 €/mėn. Į rankas
1
liko 1 d.
GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) tic elkas Baltic, UAB • Kaunas
800 - 1100 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 1 d.
NAUJAS
prieš 1 d.
PJAUSTYMO MAŠINOS OPERATORIUS Reprodukcijos spalvos
1200 - 1600 €/mėn. Prieš mokesčius
N
prieš 1 d.
PJAUSTYMO MAŠINOS OPERATORIUS Reprodukcijos spalvos • Kaunas
1200 - 1600 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
prieš 3 d.
METALO APDIRBIMO OPERATORIAUS ASISTENTĖ (-AS), GALI BŪTI BE PATIRTIES TRATE, UAB
750 - 900 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
METALO APDIRBIMO OPERATORIAUS ASISTENTĖ (-AS), GALI BŪTI BE PATIRTIES TRATE, UAB • Kaunas
750 - 900 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 4 d.
PAGALBINIS DARBUOTOJAS GAMYBOJE Devera, UAB
800 - 1300 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 4 d.
PAGALBINIS DARBUOTOJAS GAMYBOJE Devera, UAB • Kaunas
800 - 1300 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
SIŪLOME DARBĄ PAKAVIMO MEISTRUI - VADOVUI Judex, UAB
1400 - 2000 €/mėn. Į rankas
SIŪLOME DARBĄ PAKAVIMO MEISTRUI - VADOVUI Judex, UAB • Kaunas
1400 - 2000 €/mėn.Į rankas
Kaunas
GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė) SPAUSTUVĖJE Actiofarma, UAB / Lakameda, UAB
1000 - 1300 €/mėn. Į rankas
GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė) SPAUSTUVĖJE Actiofarma, UAB / Lakameda, UAB • Kaunas
1000 - 1300 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 2 sav.
OPERATORIUS Viktorija ir partneriai, UAB
Nuo 1560 €/mėn. Prieš mokesčius
OPERATORIUS Viktorija ir partneriai, UAB • Kaunas
Nuo 1560 €/mėn.Prieš mokesčius
Kaunas
SANDĖLININKAS-PAKUOTOJAS | DIENINIS GRAFIKAS, LAISVI SAVAITGALIAI! UAB „Biuro“
736 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
SANDĖLININKAS-PAKUOTOJAS | DIENINIS GRAFIKAS, LAISVI SAVAITGALIAI! UAB „Biuro“ • Kaunas
736 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 2 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!