Pardavimų vadybininkas (Rusų kalba)

TRANS.EU BALTIC, UAB

Darbo skelbimo numeris

341272

Darbo aprašymas

• skambučiai naujiems potencialiems klientams;
• potencialių klientų supažindinimas su Trans.eu Platformos nauda;
• pasiūlymų pateikimas, potencialių klientų konsultavimas bei aptarnavimas;
• sutarčių pasirašymas;
• pardavimo planų vykdymas.

Reikalavimai

• Mažiausiai vienerių metų patirtis, įgyta pardavimų (B2B) ir (arba) transporto, ekspedicijos, logistikos sektoriuje;
• puikūs rusų ir lietuvių kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
• anglų kalbos įgūdžiai bent B1/B2 lygiu;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• puikūs bendravimo įgūdžiai;
• gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje bei savarankiškai.

Įmonė siūlo

• Gerą, konkurencingą atlyginimą;
• darbą tarptautinėje bendrovėje ir realias karjeros galimybes;
• 5 darbo dienų savaitę (fiksuotas darbo laiko grafikas be viršvalandžių);
• apmokame darbuotojų pietus darbo dienomis;
• draugiškas bei iniciatyvus kolektyvas, idėjas išklausantis vadovas;
• įvadinius ir kvalifikacijos tobulinimo mokymus bei kursus;
• anglų kalbos kursus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. liepos 18 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 19 d.
Alga (bruto):
nuo 1000 iki 2000 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Trans.eu Baltic, UAB tai - tarptautinė įmonė, lyderiaujanti teikiant informacinių technologijų sprendimus transporto sektoriui. Mūsų sėkmę lemia visapusiškai išplėtoto transporto, ekspedicijos ir logistikos sektoriaus vizija, kurią įgyvendiname vienydami transporto bendruomenę. Tai didžiulis iššūkis, todėl mums reikia būtent Jūsų – energingo asmens, kuris prisijungs prie vienos iš 11 Europoje veikiančių mūsų bendrovių.

Peržiūrėti įmonės profilį >