Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

MEDICINOS ATSTOVAS Klaipėdoje (papildomas darbas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 352932

Darbo skelbimo numeris

352932

Darbo aprašymas

Siūlome papildomą darbą jau dirbantiems medicinos atstovams

- Teikti informaciją apie medikamentą odontologams, burnos chirurgams (implantologams);
- Atlikti numatytų vizitų skaičių bei teikti ataskaitas.

Reikalavimai

- Galimybė suderinti pagrindinį medicinos atstovo darbą su papildomu atstovavimu;
- Atstovaujamų produktų nekonkuravimas (BŪTINA SĄLYGA);
- Gebėjimas greitai užmegzti ilgalaikį bendravimą su gydytojais.

Įmonė siūlo

- Galimybę užsidirbti papildomai;
- Mokymus apie produktą bei visapusišką palaikymą;
- Papildomas priemones darbui atlikti (reklaminė medžiaga).

CV su nuoroda „Medicinos atstovas Klaipėdos reg. (papildomas darbas)“ siųskite el.paštu: darbas(eta)expertus.lt

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos: https://www.expertus.lt/bendrasis-duomenu-apsaugos-reglamentas/

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 9 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 10 d.

UAB Expertus LT– įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, šiuo metu vykdomam projektui ieškome naujų komandos narių

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 mėn. PAMAINOS VADOVAS (Ė) NEMENČINĖJE
Maxima LT, UAB
PAMAINOS VADOVAS (Ė) NEMENČINĖJE
Maxima LT, UAB • Nemenčinė
Nemenčinė 2019.05.31
liko 7 d.
prieš 1 mėn.
prieš 1 mėn. PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS(-Ė) NAUJOJE VILNIOJE
PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS(-Ė) NAUJOJE VILNIOJE
Maxima LT, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.05.31
liko 7 d.
prieš 1 mėn. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE
liko 7 d.
prieš 1 mėn. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) LIEPKALNIO G. VILNIUJE
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) LIEPKALNIO G. VILNIUJE
liko 7 d.
prieš 4 sav. PARDUOTUVĖS PAMAINOS VIRŠININKO PAVADUOTOJAS (-A) SAVANORIŲ PR. VILNIUJE
PARDUOTUVĖS PAMAINOS VIRŠININKO PAVADUOTOJAS (-A) SAVANORIŲ PR. VILNIUJE
liko 7 d.
prieš 4 sav.
prieš 4 sav. NEKILNOJAMOJO TURTO SPECIALISTAS (PATIRTIS NT SRITYJE NEBŪTINA)
NT rinkos centras, UAB
NEKILNOJAMOJO TURTO SPECIALISTAS (PATIRTIS NT SRITYJE NEBŪTINA)
NT rinkos centras, UAB • Vilnius
1500 - 6000 €/mėn.
Vilnius
nuo 1500 iki 6000 EUR per mėn.
2019.05.25
baigiasi šiandien!
1d
prieš 4 sav. TIEKIMO GRANDINĖS IR LOGISTIKOS SRITIES VADOVAS (SUPPLY CHAIN MANAGER)
Noriu darbo, UAB
TIEKIMO GRANDINĖS IR LOGISTIKOS SRITIES VADOVAS (SUPPLY CHAIN MANAGER)
Noriu darbo, UAB • Marijampolė
Marijampolė 2019.05.25
1d
prieš 4 sav. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE (SAVANORIŲ PR. 247)
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE (SAVANORIŲ PR. 247)
Maxima LT, UAB • Lentvaris
Lentvaris 2019.05.31
liko 7 d.
prieš 4 sav. PRODUKTO VADYBININKAS (-Ė)
Novitera, UAB
PRODUKTO VADYBININKAS (-Ė)
Novitera, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.05.26
liko 2 d.
2d
prieš 3 sav. EKSPEDICIJOS VADOVAS VILNIUS/ KAUNAS (NAUJO DEPARTAMENTO KŪRIMAS)
Voitura, UAB
EKSPEDICIJOS VADOVAS VILNIUS/ KAUNAS (NAUJO DEPARTAMENTO KŪRIMAS)
Voitura, UAB • Vilnius
3500 - 5000 €/mėn.
Vilnius
nuo 3500 iki 5000 EUR per mėn.
2019.05.27
liko 3 d.
3d