Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Automatikos inžinierius - projektuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 353147

Darbo skelbimo numeris

353147

Darbo aprašymas

Procesų valdymo ir automatikos (PVA) pastatų inžinerinių sistemų techninių ir darbo projektų rengimas; PVA funkcinių schemų, techninių specifikacijų, žiniaraščių ir aiškinamųjų raštų rengimas.

Reikalavimai

• Universitetinis inžinerinis išsilavinimas (automatikos, pastatų inžinerijos, šaldymo, elektrotechnikos ir pan. srityse);
• Automatikos sistemų techninių ir darbo projektų rengimo patirtis;
• Geri AutoCAD darbo įgūdžiai;
• Gebėjimas skaityti ir suprasti techninę informaciją anglų kalba;
• Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, noras tobulėti.
PRIVALUMAI:
• Apsaugos ir gaisro signalizacijos, elektrotechninių sistemų išmanymas.

Darbą lyderiaujančioje kompanijoje, galimybę prisidėti prie didelių ir reikšmingų projektų įgyvendinimo, karjeros galimybes, darbą profesionalioje komandoje ir konkurencingą atlyginimą.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 37 320501.
Kontaktinis asmuo: Kristina.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 9 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 11 d.

Mūsų klientei – bendrovei, savo srities lyderei, Baltijos šalių regione ir Lenkijoje teikiančiai platų intelektualių inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą įmonėms ir organizacijoms, dalyvaujančiai ir reikšmingiausiuose infrastruktūros projektuose, šiuo metu darbui reikalingas Automatikos inžinierius - projektuotojas.

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 mėn. SENIOR QUALITY ASSURANCE ENGINEER
Alliance for Recruitment
SENIOR QUALITY ASSURANCE ENGINEER
Alliance for Recruitment • Kaunas
Kaunas 2019.05.30
liko 6 d.
prieš 1 mėn.
prieš 1 mėn. AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)
AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)
Kaunas 2019.06.06
liko 13 d.
prieš 1 mėn. INŽINIERIUS KONSTRUKTORIUS (-Ė)
INŽINIERIUS KONSTRUKTORIUS (-Ė)
Alliance for Recruitment • Vilnius
Vilnius 2019.06.13
liko 20 d.
prieš 1 sav. INŽINIERIUS - DARBŲ VADOVAS
VIADUKAS, UAB
INŽINIERIUS - DARBŲ VADOVAS
VIADUKAS, UAB • Klaipėda
Klaipėda 2019.06.14
liko 21 d.
prieš 1 sav.
prieš 4 sav. PAGALBINIAI DARBUOTOJAI ARMATŪROS GAMYBOS ĮMONĖJE, 750 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI ARMATŪROS GAMYBOS ĮMONĖJE, 750 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“ • Vilnius
Vilnius 2019.06.05
liko 12 d.
prieš 4 sav.
prieš 4 sav. RENKAME KOMANDĄ BALDŲ GAMYBOJE. PATIRTIES NEREIKIA.
UAB „Biuro“
RENKAME KOMANDĄ BALDŲ GAMYBOJE. PATIRTIES NEREIKIA.
UAB „Biuro“ • Klaipėda
Klaipėda 2019.05.25
baigiasi šiandien!
1d
prieš 4 sav. SERVISO MECHANIKAS (-Ė)
Toyota Material Handling Baltic, SIA
SERVISO MECHANIKAS (-Ė)
Toyota Material Handling Baltic, SIA • Kaunas
Kaunas 2019.05.25
1d
prieš 4 d. SERVISO MECHANIKAS (-Ė)
Toyota Material Handling Baltic, SIA • Klaipėda
Klaipėda 2019.06.18
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 4 sav. PFMEA MODERATOR
Continental Automotive Lithuania, UAB
PFMEA MODERATOR
Continental Automotive Lithuania, UAB • Kaunas
1d
prieš 4 sav. CUSTOMER ORDER PLANNER
CUSTOMER ORDER PLANNER
1d