Projektų vadovas (elektronika / automatika / silpnos srovės)

NORIU DARBO, UAB

Darbo skelbimo numeris

355340

Darbo aprašymas

• Didelės apimties projektų įgyvendinimas (silpnų srovių, elektrotechnikos arba automatikos srityje);
• Projekto eigos darbų planavimas, organizavimas, finansinė kontrolė, darbuotojų darbo koordinavimas;
• Subrangovų parinkimas ir jų valdymas.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas (inžinerijos, vadybos srityse);
• Panašaus darbo patirtis;
• Anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu);
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (mokėjimas dirbti Autocad);
• SPSC statinio projekto vadovo, projekto dalies vadovo, specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas būtų privalumas;
• Geri organizaciniai, komunikaciniai, planavimo, delegavimo, prioritetų išskyrimo gebėjimai, orientacija į rezultatą.

Darbą patikimoje bei veiklą plečiančioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes profesionalioje komandoje, konkurencingą atlygį, galimybę prisidėti prie didelių ir reikšmingų projektų įgyvendinimo.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 37 320501.
Kontaktinis asmuo: Rasa.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 6 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 7 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Mūsų klientei – bendrovei, savo srities lyderei, Baltijos šalių regione ir Lenkijoje teikiančiai platų intelektualių inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą įmonėms ir organizacijoms, dalyvaujančiai ir reikšmingiausiuose infrastruktūros projektuose, šiuo metu darbui reikalingas Projektų vadovas (elektronika / automatika / silpnos srovės).

Peržiūrėti įmonės profilį >