Nekilnojamo turto brokeris (-ė) (mokymai, motyvuojanti komanda ir atlyginimas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355584

Darbo skelbimo numeris

355584

Darbo aprašymas

Tapk stiprios, patyrusios ir draugiškos komandos dalimi!

Kokybiški mokymai, patirties sklaida, kolegiškumas, sinergija ir komandinis darbas - didžiausios Capital vertybės.
Norite kartu su kitais šios srities profesionalais sukurti savo verslą ar garantuoti sau finansinę laisvę?

Jūsų svajonių darbas - tai nuolatinis bendravimas su žmonėmis, važiavimas į susitikimus, domėjimasis NT rinkos naujienomis?

Jei į šiuos klausimus atsakėte "taip", mes kviečiame Jus atvykti pas mus ir susipažinti!

Reikalavimai

Mūsų būsimas brokeris turėtų:
* siekti aukščiausių rezultatų;
* norėti mokytis, tobulėti ir gilintis į NT pirkimo ir pardavimo procesą;
* nebijoti išeiti iš komforto zonos;
* siekti išsiskirti iš kitų ir būti kitokiu;
* siekti pergalės ir mokėti džiaugtis pasiekimais;
* elgtis reprezentatyviai ir etiškai;
* mėgti bendrauti su žmonėmis;
* puikiai kalbėti lietuviškai;
* rusų kalba - privalumas.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
* Šiuo metu vienas geriausių darbo sąlygas rinkoje:
* asmeninę lyderiaujančių brokerių pagalbą;
* efektyvią mokymų sistemą, kuri padeda šios srities naujokams maksimaliai
greitai įgyti žinias ir įgūdžius;
* nuolat tobulinamas strategijas, padedančias surasti naujų klientų ir
profesionaliai suteikti paslaugas;
* galimybes dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
* reklamos priemones;
* prisijungimus prie skelbimų portalų ir kt. darbo priemones;
* bendradarbiavimą su užsienio NT rinkomis;
* lankstų darbo grafiką;
* pagalbines darbo priemones.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 8 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 9 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 500 iki 3500 EUR per mėn.

UAB Capital Klaipėda - nekilnojamojo turto agentūra. Esame veržli kompanija, orientuota į aukščiausius rezultatus ir siekianti viršyti klientų lūkesčius.