BALDŲ PROJEKTUOTOJO-KONSTRUKTORIAUS (gaminiai Lietuvai, Skandinavijai ir Didžiajai Britanijai)

PERSONALO AKADEMIJA

Darbo skelbimo numeris

355674

Darbo aprašymas

• Baldų projektų brėžinių paruošimas gamybai;
• Techninių sprendimų paieška;
• Projektų kainos skaičiavimas.

Reikalavimai

• Darbo patirtis baldų dizaine, projektavime ir/ar konstravime nuo 1 metų ir daugiau;
• Įgūdžiai dirbant su AutoCAD programa (IMOS programos įgūdžiai - didelis privalumas).

Įmonė siūlo

• Konkurencingą patrauklų atlyginimą;
• Aukštą vidinę kompanijos kultūrą ir profesinį tobulėjimą skatinančią aplinką;
• Darbą profesionalų komandoje;
• Apmokymus dirbant su IMOS projektavimo programa.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 8 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 9 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau, kaip 20 metų sėkmingai ir stabiliai veikianti, viena didžiausių kompanijų Baltijos šalyse, teikianti klientams kokybiškus europinio standarto plataus asortimento interjero apdailos, baldinės furnitūros produktus bei baldų projektavimo paslaugas.

Sėkmingai veikiančiai kompanijai, darbui Kaune, ieškome

Peržiūrėti įmonės profilį >