2022-07-29 11:26:48

CNC operatoriai Suomijoje(anglų ir lenkų kalba)!

CVMarket.lt klientas
15 - 18 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ko mes ieškome:
  • 2 operatorių prie vertikalių staklių, Siemens valdymas;
  • 2 operatorių prie horizontalių frezavimo staklių, Heihenhain valdymas. Ką mes siūlome:
  • 40 valandų per savaitę, darbą 2 pamainomis, galimybę dirbti viršvalandžius;
  • atlyginimą 15-18 eurų per valandą;
  • darbas savaitgaliais bei viršvalandžiai apmokami 50-100% didesniu tarifu;
  • NEMOKAMAI darbo drabužius;
  • NEMOKAMĄ būstą(atskiri kambariai). Būstas nuo darbo nutolęs 1.5km;
  • ilgalaikį darbą.
  • Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 5 metų atitinkama patirtis;
  • anglų ir lenkų kalbos žinios(neužtenka kalbėti tik viena iš šių kalbų,būtina mokėti abi kalbas);
  • stiprūs CNC programavimo įgūdžiai;
  • bent minimalūs skaitymo įgūdžiai, kadangi reikės sekti instrukcijas;
  • didelis dėmesys detalėms.
  • Įmonė siūlo

  • Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime: DARBAI SVETUR Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas Mob.: 862466641 Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt