Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 360571

Darbo skelbimo numeris

360571

Darbo aprašymas

• Programinės įrangos kūrimas ir tobulinimas (C++);
• Dokumentacijos ruošimas;
• Techninė pagalba/palaikymas įmonės viduje ir išorėje.

Reikalavimai

• Bent 2 metų programavimo patirtis su C, C++ arba C# (90% darbo bus PĮ tobulinimas, dirbant su Embarcadero Rad Studio XE5 C++);
• Geros anglų kalbos žinios (50% komunikacijos įmonės viduje vyksta anglų kalba: užduočių aprašymai, techninė pagalba, komentarai);
• Gebėjimas greitai įsisavinti technines naujoves, analitinis mąstymas;
• Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
• Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, atidumas, orientacija į
rezultatus, pareigingumas, sąžiningumas.

PRIVALUMAI:
• Patirtis dirbant su C#;
• Patirtis su Python (app+web), Node.js bei Angular.js (web);
• Patirtis su Git versijų valdymo sistema;
• Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
• PLC programavimo patirtis;
• geri elektronikos ir/arba matematikos pagrindai.

Pirmenybė teikiama kandidatams su realia darbo patirtimi programuojant C/C++ kalbomis.

Įmonė siūlo

• Įdomų darbą draugiškame kolektyve;
• Komandiruotes į užsienio šalis;
• Tobulėjimo galimybes;
• Stabilų atlyginimą (konkreti suma priklausys nuo sugebėjimų ir patirties);
• Nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
• Galimybę dirbti nuotoliniu būdu bei laisvesnį darbo grafiką;
• Yra galimybė įsidarbinti puse etato;
• Atlyginimas "į rankas" nuo 1150€ (priklausomai nuo gebėjimų).

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar praktikantas / stažuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2019 m. sausio 25 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 11 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2000 EUR per mėn.

MB "Mikrotronas" platina patekimo kontrolės įrangą, konsultuoja patekimo kontrolės sistemų klausimais, kuria ir palaiko patekimo kontrolės programinę įrangą.