Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Parduotuvės vadybininkas (-ė) panevėžyje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 375444

Darbo skelbimo numeris

375444

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) PANEVĖŽYJE
Darbo vieta:
Parduotuvių administracija
Miestas:
Panevėžys
Adresas:
nera

Darbo pobūdis:
- prekių užsakymas bei asortimento priežiūra;
- prekių kokybės, kiekio, kainų ir ženklinimo kontrolė;
- prekių išdėstymo prekybos salėje organizavimas;
- skyriaus darbuotojų darbo koordinavimas;
- darbo grafikas: 4 darbo dienos, 4 laisvadieniai.
Reikalavimai:
- gebėjimas organizuoti darbuotojų grupės darbą;
- darbo patirtis prekyboje;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office), BOS programos išmanymas būtų privalumas.
Mes siūlome:
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- papildomus priedus už pasiektus rezultatus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: 8 659 01482,
inga.kaunaite@maxima.lt.
Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-06-11

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 mėn. PAMAINOS VADOVAS (Ė) NEMENČINĖJE
Maxima LT, UAB
PAMAINOS VADOVAS (Ė) NEMENČINĖJE
Maxima LT, UAB • Nemenčinė
Nemenčinė 2019.06.28
liko 12 d.
prieš 1 mėn.
prieš 1 mėn. PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS(-Ė) NAUJOJE VILNIOJE
PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS(-Ė) NAUJOJE VILNIOJE
Maxima LT, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.28
liko 12 d.
prieš 1 mėn. PAMAINOS VADOVAS (Ė) PC CUP VILNIUJE
PAMAINOS VADOVAS (Ė) PC CUP VILNIUJE
liko 12 d.
prieš 4 sav. MAXIMA XX TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) VILNIUJE
MAXIMA XX TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) VILNIUJE
liko 12 d.
prieš 4 sav.
prieš 4 sav. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) NAUGARDUKO G. VILNIUJE
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) NAUGARDUKO G. VILNIUJE
liko 12 d.
prieš 4 sav. EKSPEDIJAVIMO VADYBININKAS (-Ė) EU KRYPTIS
Transmėja, UAB
EKSPEDIJAVIMO VADYBININKAS (-Ė) EU KRYPTIS
Transmėja, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.18
liko 2 d.
2d
prieš 4 sav. EKSPEDIJAVIMO VADYBININKAS (-Ė) NVS KRYPTIS
EKSPEDIJAVIMO VADYBININKAS (-Ė) NVS KRYPTIS
liko 2 d.
2d
prieš 4 sav. SHOWROOM CONSULTANT
Indigroup, UAB
SHOWROOM CONSULTANT
Indigroup, UAB • Vilnius
liko 2 d.
2d
prieš 4 sav. PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) KLAIPĖDOJE
Danushis Chemicals, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) KLAIPĖDOJE
Danushis Chemicals, UAB • Klaipėda
Klaipėda 2019.06.18
liko 2 d.
2d
prieš 4 sav. PARDAVIMŲ KONSULTANTAS BALDINĖS FURNITŪROS SALONE, DIENINIS DARBO GRAFIKAS!
UAB „Biuro“
PARDAVIMŲ KONSULTANTAS BALDINĖS FURNITŪROS SALONE, DIENINIS DARBO GRAFIKAS!
UAB „Biuro“ • Panevėžys
Panevėžys 2019.06.19
liko 3 d.
3d