Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Darbo skelbimo numeris

381987

IKEA Lietuva (Felit) Kasininkas (-ė), 0,5 etato

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis
Kasininkas (-ė) atsakingas už profesionalų klientų aptarnavimą bei malonaus apsipirkimo įspūdžio klientams užtikrinimą.

Reikalavimai

Mes iš tavęs tikimės:
ne žemesnio nei vidurinio išsilavinimo;
puikių bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžių;
puikių skaičiavimo įgūdžių;
gebėjimo atlikti keletą užduočių vienu metu;
orientacijos į klientą, paslaugumo, gebėjimo bendrauti su įvairiais žmonėmis.

Įmonė siūlo

Iš mūsų gali tikėtis:
visas socialines garantijas ir laiku mokama atlyginimą;
žinias ir galimybę mokytis toliau;
komandą, su kuria smagu dirbti ir leisti laiką po darbo;
darbo drabužius ir avalynę;
skanų ir sveiką maistą darbuotojų restorane;
galimybės naudotis kitomis IKEA darbuotojo privilegijomis.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 13 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Kasininkas (-ė), 0,5 etato

IKEA LIETUVA (FELIT)

Mūsų vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama realizuojant IKEA verslo idėją: pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam ratui žmonių.

Kodėl verta dirbti kartu? Plačiau:

Žiūrėti profilį

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 3 d. PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS "ŽYGIO BATAI", PC OZAS, VILNIUS
"ŽYGIO BATAI", PC "Ozas", Vilnius
PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS "ŽYGIO BATAI", PC OZAS, VILNIUS
"ŽYGIO BATAI", PC "Ozas", Vilnius • Vilnius
555 - 750 €/mėn.
Vilnius
nuo 555 iki 750 EUR per mėn.
2019.09.12
liko 26 d.
prieš 3 d.
prieš 3 d. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
Rūta, UAB
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
Rūta, UAB • Vilnius
600 - 800 €/mėn.
Vilnius
nuo 600 iki 800 EUR per mėn.
2019.09.12
liko 26 d.
prieš 3 d.
prieš 4 d. AUTOMOBILIŲ DETALIŲ PARDAVĖJAS (-A)
Autoaibė, UAB
AUTOMOBILIŲ DETALIŲ PARDAVĖJAS (-A)
Autoaibė, UAB • Vilnius
Nuo 1188 €/mėn.
Vilnius
nuo 1188 EUR per mėn.
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 4 d. SANDĖLININKAS (-Ė) - KONSULTANTAS (-Ė) PARDUOTUVĖJE "ALDO", PC "AKROPOLIS", VILNIUS
Aprangos grupė
SANDĖLININKAS (-Ė) - KONSULTANTAS (-Ė) PARDUOTUVĖJE "ALDO", PC "AKROPOLIS", VILNIUS
Aprangos grupė • Vilnius
Vilnius 2019.08.25
liko 8 d.
prieš 4 d.
prieš 1 d.
NAUJAS
N
VIRĖJAS (-A)
Hilton Garden Inn Vilnius/ City centre hotel, UAB
N

Hilton Garden Inn Vilnius/ City centre hotel, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.09.14
liko 28 d.
prieš 1 d.
prieš 1 sav. PADAVĖJA (-AS)
UAB "Vakandra"
PADAVĖJA (-AS)
UAB "Vakandra" • Vilnius
Vilnius 2019.09.06
liko 20 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 sav. KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTĖ (-AS) (PC AKROPOLIS, PC CUP)
MOBILI PREKYBA, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTĖ (-AS) (PC AKROPOLIS, PC CUP)
MOBILI PREKYBA, UAB • Vilnius
825 - 1170 €/mėn.
Vilnius
nuo 825 iki 1170 EUR per mėn.
2019.09.07
liko 21 d.
prieš 1 sav. KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (TELEFONU)
Greeners, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (TELEFONU)
Greeners, UAB • Vilnius
838€/mėn.
Vilnius
838 EUR per mėn.
2019.08.21
liko 4 d.
4d
prieš 1 sav. PARDAVĖJAS-KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA (PC PANORAMA, SALTONIŠKIŲ G. 9, VILNIUS)
GELSVA, UAB
PARDAVĖJAS-KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA (PC PANORAMA, SALTONIŠKIŲ G. 9, VILNIUS)
GELSVA, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.08.19
liko 2 d.
2d
prieš 1 sav. KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė)
RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA, UAB ASTORIJA HOTEL viešbutis
KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė)
RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA, UAB ASTORIJA HOTEL viešbutis • Vilnius
liko 20 d.