Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Logistikos skyriaus darbuotojas (-a)

IKEA LIETUVA (FELIT)

Darbo skelbimo numeris

381991

IKEA Lietuva (Felit) Logistikos skyriaus darbuotojas (-a)

Darbo aprašymas

Sandėlio darbuotojas (-a) yra logistikos skyriaus darbuotojas (-a) kuris atsakingas už prekių iškrovimo, paskirstymo ir tiekimo procesus. Efektyvaus jo ir jo komandos darbo dėka prekės tampa lengvai pasiekiamos pirkėjams kiekvieną dieną.

Užduotys:
- prekių iškrovimas ir pervežimas parduotuvės viduje;
- užsakymų surinkimas;
- efektyvus įrangos naudojimas, nustatytų procedūrų laikymasis;
- saugios darbo aplinkos užtikrinimas sau ir bendradarbiams;
- darbas 40 val. per savaitę pilnu etatu, slenkančiu, pamaininiu grafiku.

Reikalavimai

- patirties naudotis apskaitos sistemomis;
- gerų bendravimo įgūdžių ir gebėjimų dirbti komandoje;
- noro tobulėti ir mokytis naujų dalykų;
- gebėjimo ir noro dirbti dinamiškoje aplinkoje;
- galimybės kelti sunkius daiktus (iki 30 kg).

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 13 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Mūsų vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama realizuojant IKEA verslo idėją: pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam ratui žmonių.

Kodėl verta dirbti kartu? Plačiau:

Žiūrėti profilį

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav. LOGISTIKOS PAMAINOS VADYBININKAS
Barbora, UAB
LOGISTIKOS PAMAINOS VADYBININKAS
Barbora, UAB • Klaipėda
Nuo 960 €/mėn.
Klaipėda
nuo 960 EUR per mėn.
2019.09.04
liko 18 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 sav. EKSPEDICIJOS IR PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Cesnos logistika, UAB
EKSPEDICIJOS IR PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Cesnos logistika, UAB • Klaipėda
Klaipėda 2019.09.03
liko 17 d.
prieš 2 sav. PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Lindstrom, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Lindstrom, UAB • Klaipėda
Nuo 900 €/mėn.
Klaipėda
nuo 900 EUR per mėn.
2019.08.30
liko 13 d.
prieš 2 sav.
prieš 2 sav. ADMINISTRATORĖ (-IUS )
Vilniaus lazerinės dermatologijos centras, UAB
ADMINISTRATORĖ (-IUS )
Vilniaus lazerinės dermatologijos centras, UAB • Klaipėda
Klaipėda 2019.08.27
liko 10 d.
prieš 3 sav. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) PARDUOTUVĖJE "ZARA" KLAIPĖDOJE
Aprangos grupė
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) PARDUOTUVĖJE "ZARA" KLAIPĖDOJE
Aprangos grupė • Klaipėda
Klaipėda 2019.08.21
liko 4 d.
4d
prieš 1 mėn. UŽSAKYMŲ VADYBININKAS (-Ė) (KLAIPĖDOJE)
Soprana Personnel International, UAB
UŽSAKYMŲ VADYBININKAS (-Ė) (KLAIPĖDOJE)
Soprana Personnel International, UAB • Klaipėda
Klaipėda 2019.09.16
liko 30 d.
prieš 1 mėn.
prieš 4 d. SANDĖLININKAS
Emplonet, UAB
SANDĖLININKAS
Emplonet, UAB • Klaipėda
Nuo 797 €/mėn.
Klaipėda
nuo 797 EUR per mėn.
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 4 d. GĖRIMŲ PAKUOČIŲ KOMPLEKTUOTOJAS (-A) VOKIETIJOJE
JUGUM, UAB
GĖRIMŲ PAKUOČIŲ KOMPLEKTUOTOJAS (-A) VOKIETIJOJE
JUGUM, UAB • Klaipėda
Nuo 2750 €/mėn.
Klaipėda
nuo 2750 EUR per mėn.
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 5 d. ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAS CIGAREČIŲ GAMYBOS ĮMONĖJE IKI 08.31 D.
UAB „Biuro“
ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAS CIGAREČIŲ GAMYBOS ĮMONĖJE IKI 08.31 D.
UAB „Biuro“ • Klaipėda
Klaipėda 2019.09.11
liko 25 d.
prieš 5 d.
prieš 1 sav. AUTOMOBILIŲ DETALIŲ PARDAVIMO KONSULTANTAS
Tekstara, UAB
AUTOMOBILIŲ DETALIŲ PARDAVIMO KONSULTANTAS
Tekstara, UAB • Klaipėda
Klaipėda
2019.09.05
liko 19 d.