Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Prekybos Salės Vadybininkas (-ė) Vilniuje

SABELIJOS PREKYBA, UAB

Darbo skelbimo numeris

382009

Darbo aprašymas

PREKYBOS SALĖ VILNIUJE (DARBO RŪBAI, AVALYNĖ IR KITOS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS) IEŠKO ŠEIMININKO!

ŠEIMININKO ATSAKOMYBĖS BUS:
Klientų konsultavimas ir aptarnavimas prekybos salėje.
Užsakymų vykdymas ir kontrolė.
Prekių ir asortimento priežiūra prekybos salėje.
Iškeltų pardavimo ir kitų tikslų vykdymas.
Aktyvių pardavimų vadybininko pavadavimas.
Kiti Mažmeninės Prekybos Vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

JEI BENDRAVIMAS SU KLIENTAIS TAU TEIKIA MALONUMĄ, MOKI PASIŪLYTI PREKĘ IR SUGEBI PARDUOTI, KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOLEKTYVO.

Pageidautina patirtis pardavimų srityje.
Vairuotojo pažymėjimas - didelis privalumas.
Sėkmingai atlikti darbus padės geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją.
Privalumas - užsienio kalbų žinios.

Laisvus savaitgalius ir darbo grafiką tik darbo dienomis (8:00-17:00 val.).
Realias karjeros galimybes dirbti su priskirtais verslo klientais.
Dalyvavimą įmonės organizuojamuose mokymuose.
Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje.
Papildomą apmokamą laisvą laiką.
Galimybę dalyvauti įmonės šventėse, įvairiuose darbuotojų konkursuose ir apdovanojimuose.
Nuolaidas SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvėse.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 13 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 570 iki 900 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

SABELIJOS PREKYBA UAB - tai komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

Kviečiame prisijungti!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje. Įmonė yra sukaupusi 20 metų sėkmingo darbo patirtį, todėl puikiai išmano verslą ir klientų poreikius.
Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių tinkančių laisvalaikiui, poilsiui.

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba daugiau beveik 100 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano įstatymus bei norminius aktus ir gali konsultuoti darbų saugos klausimais.

MES RŪPINAMĖS DIRBANČIU ŽMOGUMI.

Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 d. KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS ( - Ė)
IPEK TRADE, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS ( - Ė)
IPEK TRADE, UAB • Vilnius
Nuo 1085 €/mėn.
Vilnius
nuo 1085 EUR per mėn.
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 1 sav. SANDĖLININKAS - VAIRUOTOJAS
EUROHORECANA, UAB
SANDĖLININKAS - VAIRUOTOJAS
EUROHORECANA, UAB • Vilnius
1000 - 1200 €/mėn.
Vilnius
nuo 1000 iki 1200 EUR per mėn.
2019.09.03
liko 17 d.
prieš 1 sav.
prieš 4 d. VADYBININKAS (-Ė)
Diagnostikos laboratorija, UAB
VADYBININKAS (-Ė)
Diagnostikos laboratorija, UAB • Vilnius
Nuo 1100 €/mėn.
Vilnius
nuo 1100 EUR per mėn.
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 1 sav. VALYMO SKYRIAUS VADYBININKAS (-Ė)
ADMI, UAB
VALYMO SKYRIAUS VADYBININKAS (-Ė)
ADMI, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.09.07
liko 21 d.
prieš 1 sav. BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)
Lugera, UAB
BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)
Lugera, UAB • Vilnius
1085 - 1430 €/mėn.
Vilnius
nuo 1085 iki 1430 EUR per mėn.
2019.09.05
liko 19 d.
prieš 3 sav. KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė) VILNIUJE
Berendsen Textile Service, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė) VILNIUJE
Berendsen Textile Service, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.08.23
liko 6 d.
prieš 3 sav.
prieš 3 d. GAMYBOS ĮRENGINIŲ OPERATORIUS
DS Smith Packaging Lithuania, UAB
GAMYBOS ĮRENGINIŲ OPERATORIUS
DS Smith Packaging Lithuania, UAB • Vilnius
860 - 1200 €/mėn.
Vilnius
nuo 860 iki 1200 EUR per mėn.
2019.09.12
liko 26 d.
prieš 3 d.
prieš 4 d. PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)
SINVEST FASHION, UAB
PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)
SINVEST FASHION, UAB • Vilnius
910 - 1260 €/mėn.
Vilnius
nuo 910 iki 1260 EUR per mėn.
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 5 d. GAMYBOS APSKAITININKĖS (-O)
Esemda, UAB
GAMYBOS APSKAITININKĖS (-O)
Esemda, UAB • Vilnius
1200 - 1900 €/mėn.
Vilnius
nuo 1200 iki 1900 EUR per mėn.
2019.09.10
liko 24 d.
prieš 5 d.
prieš 1 sav. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE
Maxima LT, UAB
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE
Maxima LT, UAB • Vilnius
liko 6 d.