Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Parduotuvės vadybininkas (-ė) rokiškyje

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

382035

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) ROKIŠKYJE
Darbo vieta:
Parduotuvių administracija
Miestas:
Rokiškis
Adresas:
Respublikos g. 111B

Darbo pobūdis:
- prekių užsakymas bei asortimento priežiūra;
- prekių kokybės, kiekio, kainų ir ženklinimo kontrolė;
- prekių išdėstymo prekybos salėje organizavimas;
- skyriaus darbuotojų darbo koordinavimas;
- darbo grafikas: 4 darbo dienos (7.00-19.00 val.), 4 laisvadieniai.
Reikalavimai:
- gebėjimas organizuoti darbuotojų grupės darbą;
- darbo patirtis prekyboje;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).
Mes siūlome:
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- papildomus motyvuojančius priedus už pasiektus rezultatus;
- privalumus apsiperkant MAXIMA bei jos partnerių prekybos vietose.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: 8 659 01482,
inga.kaunaite@maxima.lt.
Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-08-31

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 d. MAISTO GAMYBOS TECHNOLOGO (MĖSOS GAMINIŲ GAMYBA)
Personalo akademija, UAB
MAISTO GAMYBOS TECHNOLOGO (MĖSOS GAMINIŲ GAMYBA)
Personalo akademija, UAB • Rokiškis
1300 - 1700 €/mėn.
Rokiškis
nuo 1300 iki 1700 EUR per mėn.
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 1 d.
NAUJAS
N
PARDAVĖJAS (-A) (UŽDARAME SKYRIUJE)
UAB RIMI Lietuva
N

UAB RIMI Lietuva • Kaunas
Kaunas 2019.09.15
liko 29 d.
prieš 1 d.
prieš 2 sav. VYR. KASININKAS (-Ė)
VYR. KASININKAS (-Ė)
Kaunas 2019.08.31
liko 14 d.
prieš 2 sav.
prieš 2 sav. PROJEKTO VADOVAS (-Ė) (GRINDŲ DANGOS)
Dubingiai, UAB
PROJEKTO VADOVAS (-Ė) (GRINDŲ DANGOS)
Dubingiai, UAB • Panevėžys
700 - 1500 €/mėn.
Panevėžys
nuo 700 iki 1500 EUR per mėn.
2019.08.30
liko 13 d.
Dubingiai, UAB • Kaunas
1000 - 2000 €/mėn.
Kaunas
nuo 1000 iki 2000 EUR per mėn.
2019.08.30
liko 13 d.
prieš 2 sav. TELEMARKETINGO SPECIALISTAS (-Ė) NT KOMPANIJOJE
CAPITAL Smart, UAB
TELEMARKETINGO SPECIALISTAS (-Ė) NT KOMPANIJOJE
CAPITAL Smart, UAB • Vilnius
Nuo 500 €/mėn.
Vilnius
nuo 500 EUR per mėn.
2019.08.29
liko 12 d.
prieš 2 sav. JAUNESNYSIS GRAFINIO DIZAINO SPECIALISTAS (-Ė)
IKEA Lietuva (Felit)
JAUNESNYSIS GRAFINIO DIZAINO SPECIALISTAS (-Ė)
IKEA Lietuva (Felit) • Vilnius
Vilnius 2019.08.30
liko 13 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) VILNIUJE
Sunshine Baltics Lithuania, UAB - visame pasaulyje žinomos parduotuvės CALZEDONIA ir INTIMISSIMI
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) VILNIUJE
Sunshine Baltics Lithuania, UAB - visame pasaulyje žinomos parduotuvės CALZEDONIA ir INTIMISSIMI • Vilnius
730 - 1080 €/mėn.
Vilnius
nuo 730 iki 1080 EUR per mėn.
2019.08.29
liko 12 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) KAUNE
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) KAUNE
Sunshine Baltics Lithuania, UAB - visame pasaulyje žinomos parduotuvės CALZEDONIA ir INTIMISSIMI • Kaunas
Kaunas
2019.08.29
liko 12 d.
prieš 2 sav. PARDAVIMŲ VYSTYMO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE
Soprana Personnel International, UAB
PARDAVIMŲ VYSTYMO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE
Soprana Personnel International, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.08.29
liko 12 d.