Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Laiškininkas (-ė), vairuojantis automobilį (Vilniaus miestas)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Darbo skelbimo numeris

388063

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai Tavęs laukia?

  • Pašto korespondencijos siuntų, periodinių spaudos leidinių, reklamos, pensijų ir kitų socialinių išmokų pristatymas Vilniaus mieste, paslaugų ir prekių pardavimas.

Darbo sąlygos:

  • Darbo krūvis - 1 etatas.
  • Aptarnaujantys mikrorajonai - Lazdynai.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi orientuotas į klientą ir rezultatus;
  • Esi sąžiningas, pareigingas, atsakingai žiūri į pavestas užduotis;
  • Turi darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje – tai būtų didelis privalumas;
  • Puikiai supranti ir kalbi lietuviškai;
  • Turi vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Įmonė siūlo

Ką mes Tau siūlome?

  • Stabilią darbo vietą sparčiai tobulėjančioje bendrovėje;
  • Apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir papildomą darbo užmokesčio dalį, mokamą bendrovėje nustatyta tvarka;
  • Kompensuojamas kuro sąnaudas ir automobilio amortizaciją.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 7 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 9 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 640 iki 900 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav. SANDĖLIO VADYBININKAS (-Ė)
Hilton Garden Inn Vilnius City Centre/ City centre hotel, UAB
SANDĖLIO VADYBININKAS (-Ė)
Hilton Garden Inn Vilnius City Centre/ City centre hotel, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.10.27
liko 5 d.
5d
prieš 2 sav. KONSULTANTAS
GR Retail Lithuania, UAB
KONSULTANTAS
GR Retail Lithuania, UAB • Vilnius
1100 - 2500 €/mėn.
Vilnius
nuo 1100 iki 2500 EUR per mėn.
2019.11.02
liko 11 d.
prieš 2 sav.
prieš 3 sav. AUTOMOBILIŲ DETALIŲ ĮVEDINĖTOJAS - SANDĖLININKAS
GTV SOLUTIONS, UAB
AUTOMOBILIŲ DETALIŲ ĮVEDINĖTOJAS - SANDĖLININKAS
GTV SOLUTIONS, UAB • Vilnius
Nuo 900 €/mėn.
Vilnius
nuo 900 EUR per mėn.
2019.10.31
liko 9 d.
prieš 3 sav.
prieš 4 sav. DUOMENŲ ĮVESTIES OPERATORIUS (-Ė) (VILNIAUS LOGISTIKOS CENTRAS)
Lietuvos paštas, AB
DUOMENŲ ĮVESTIES OPERATORIUS (-Ė) (VILNIAUS LOGISTIKOS CENTRAS)
Lietuvos paštas, AB • Vilnius
Nuo 597 €/mėn.
Vilnius
nuo 597 EUR per mėn.
2019.10.24
liko 2 d.
2d
prieš 1 sav. DARBUOTOJAI DĖŽUČIŲ GAMYBOJE - SAVANORIŲ PR.
UAB „Biuro“
DARBUOTOJAI DĖŽUČIŲ GAMYBOJE - SAVANORIŲ PR.
UAB „Biuro“ • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.
Vilnius
nuo 1000 EUR per mėn.
2019.10.24
liko 2 d.
2d
prieš 1 sav. UŽSAKYMŲ ATRINKĖJAS (-A)
Nieko rimto, UAB
UŽSAKYMŲ ATRINKĖJAS (-A)
Nieko rimto, UAB • Vilnius
750 - 950 €/mėn.
Vilnius
nuo 750 iki 950 EUR per mėn.
2019.11.07
liko 16 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 d.
NAUJAS
N
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)
GTV Trading, UAB
N

GTV Trading, UAB • Vilnius
Nuo 1200 €/mėn.
Vilnius
nuo 1200 EUR per mėn.
2019.11.14
liko 23 d.
prieš 1 d.
prieš 6 d. JUNIOR LOGISTICS COORDINATOR (GERMAN AND ENGLISH)
Transcom Worldwide Vilnius, UAB
JUNIOR LOGISTICS COORDINATOR (GERMAN AND ENGLISH)
Transcom Worldwide Vilnius, UAB • Vilnius
1127 - 1566 €/mėn.
Vilnius
nuo 1127 iki 1566 EUR per mėn.
2019.11.14
liko 23 d.
prieš 6 d.
prieš 6 d. PREKYBOS VADYBININKAS (-Ė)
Švenčionių vaistažolės, UAB
PREKYBOS VADYBININKAS (-Ė)
Švenčionių vaistažolės, UAB • Vilnius
Nuo 1430 €/mėn.
Vilnius
nuo 1430 EUR per mėn.
2019.10.29
liko 7 d.
prieš 6 d.
prieš 6 d. VALYTOJAS (-A)
Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ
VALYTOJAS (-A)
Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ • Vilnius
Vilnius 2019.11.14
liko 23 d.
prieš 6 d.