Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Vyresnysis laiškininkas (-ė) (Kėdainiai)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Darbo skelbimo numeris

390561

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai laukia?

  • pristatyti pašto korespondencijos siuntas, periodinius spaudos leidinius, reklamas ir kitas socialines išmokas, naudojantis mobiliosiomis technologijomis, parduoti paslaugas ir prekes;
  • apmokyti naujai priimtus laiškininkus, supažindinti juos su aptarnaujama apylinke, darbui reikalingomis instrukcijomis.

Darbo sąlygos:
  • darbo laikas: nuo antradienio iki šeštadienio, nuo 7:00 iki 15:30 val.
  • darbas bendrovės automobiliu, Kėdainių rajono ribose.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:

  • esi greitos orientacijos, turi puikius bendravimo įgūdžius, atsakingai žiūri į pavestas užduotis;
  • gebi naudotis mobiliosiomis technologijomis;
  • turi darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje – tai būtų didelis privalumas.
  • turi vairuotojo pažymėjimą;
  • puikiai supranti ir kalbi lietuviškai.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:

  • apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą ir papildomą darbo užmokesčio dalį, mokamą bendrovėje nustatyta tvarka;
  • bendrovės automobilį ir kitas priemones reikalingas darbui.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija telefonu: 865656154.
Mūsų internetinė svetainė: www.post.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kėdainiai
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 18 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 7 d.
Atlyginimas:
Nuo 680 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
SKIRSTYTOJAS (-A) (KĖDAINIAI) Lietuvos paštas, AB
Nuo 605 €/mėn.Į rankas
SKIRSTYTOJAS (-A) (KĖDAINIAI) Lietuvos paštas, AB • Kėdainiai
Kėdainiai
prieš 6 d.
TRANSPORTO-LOGISTIKOS VADYBININKAS Tempus trans, UAB
500 - 1500 €/mėn.Į rankas
prieš 6 d.
TRANSPORTO-LOGISTIKOS VADYBININKAS Tempus trans, UAB • Vilnius
EKSPORTO VADOVO ASISTENTAS Krekenavos agrofirma, AB
1080€/mėn.Į rankas
EKSPORTO VADOVO ASISTENTAS Krekenavos agrofirma, AB • Kėdainiai
Kėdainiai
VIP 1
prieš 2 sav.
CUSTOMER SERVICE COORDINATOR Containerships, UAB
Nuo 1100 €/mėn.Į rankas
1 N
CUSTOMER SERVICE COORDINATOR Containerships, UAB • Klaipėda
Klaipėda
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) - SANDĖLININKAS Kečas, UAB
1000 - 2500 €/mėn.Į rankas
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) - SANDĖLININKAS Kečas, UAB • Kaunas
Kaunas
SEZONINIS DARBAS IKI ŠVENČIŲ-PADANGŲ MONTUOTOJAI DARBAI SVETUR
Nuo 2000 €/mėn.Į rankas
SEZONINIS DARBAS IKI ŠVENČIŲ-PADANGŲ MONTUOTOJAI DARBAI SVETUR • Olandija
Olandija
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) Rūta, UAB
700 - 1100 €/mėn.Į rankas
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) Rūta, UAB • Vilnius
PARDAVĖJA-KONSULTANTĖ (-AS) 0,5 ETATU, OUTLET PARK BATŲ CENTRAS IŠPARDUOTUVĖ Armitana, UAB
300 - 350 €/mėn.Į rankas
PARDAVĖJA-KONSULTANTĖ (-AS) 0,5 ETATU, OUTLET PARK BATŲ CENTRAS IŠPARDUOTUVĖ Armitana, UAB • Vilnius
МЕНЕДЖЕР ПО РАЗВИТИЮ БИЗНЕСА И РАСШИРЕНИЮ ПАРТНЕРСКОЙ СЕТИ Searchinform
1000 - 1500 €/mėn.Į rankas
МЕНЕДЖЕР ПО РАЗВИТИЮ БИЗНЕСА И РАСШИРЕНИЮ ПАРТНЕРСКОЙ СЕТИ Searchinform • Vilnius
PARDAVĖJA (-AS) -KONSULTANTĖ (-AS) 0.75 ETATU, OUTLET PARK BATŲ CENTRAS IŠPARDUOTUVĖ Armitana, UAB
450 - 525 €/mėn.Į rankas
PARDAVĖJA (-AS) -KONSULTANTĖ (-AS) 0.75 ETATU, OUTLET PARK BATŲ CENTRAS IŠPARDUOTUVĖ Armitana, UAB • Vilnius