Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris

392533

Darbo aprašymas

Greito graikiško maisto kavinė "Kalimera" ieško kepėjo/-jos ir pagalbinio virtuvės darbuotojo/-jos.
- kepėjo/-jos darbas: mėsos pjaustymas, kepimas ant griliaus, pateikimas, švaros darbo vietoje palaikymas.
- pagalbinio darbuotojo/-jos darbas: mėsos ir daržovių pjaustymas, pagalba virtuvėje, švaros darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

- Darbo patirtis virtuvėje;
- Greita reakcija;
- Savarankiškumas;
- Orientacija į kokybišką rezultatą;
- Aukštas atsakomybės jausmas;
- Pozityvumas.

Įmonė siūlo

- Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
- Draugišką kolektyvą;
- Slenkantį darbo grafiką;
- Nemokamą maitinimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 29 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 30 d.
Atlyginimas:
720 - 1120 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Virtuvės darbuotojai/-jos

TYRAS GRAIKIŠKAS MAISTAS, UAB

Greito graikiško maisto kavinė "Kalimera". Esame įsikūrę Down town food hall, Smetonos g.5, Vilniuje. Siūlome išskirtinai pagal graikiškas tradicijas ruošiamą maistą, kuris yra populiarus visame pasaulyje, mūsų prioritetas tikri graikiški produktai, kokybiška ir šviežia mėsa, bei malonus klientų aptarnavimas.

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
GAMYBOS DARBUOTOJAS – KONDITERIS AJ Šokoladas, UAB
Nuo 500 €/mėn. Į rankas
GAMYBOS DARBUOTOJAS – KONDITERIS AJ Šokoladas, UAB • Vilnius
Nuo 500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 sav.
KAMBARINIS (-Ė) VYSTYK, UAB
KAMBARINIS (-Ė) VYSTYK, UAB • Vilnius
SPAUSTUVĖS DARBUOTOJAS (-A) Baltic Digital Printing, UAB
Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
SPAUSTUVĖS DARBUOTOJAS (-A) Baltic Digital Printing, UAB • Vilnius
Nuo 900 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
KEPĖJAS(-A)-KONDITERIS(-Ė) Airo Catering Services Lietuva, UAB
Nuo 600 €/mėn. Į rankas
liko 3 d.
KEPĖJAS(-A)-KONDITERIS(-Ė) Airo Catering Services Lietuva, UAB • Vilnius
Nuo 600 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 3 d.
APSAUGOS DARBUOTOJAS Dussmann Service, UAB
APSAUGOS DARBUOTOJAS Dussmann Service, UAB • Vilnius
Vilnius
prieš 2 sav.
PICŲ KEPĖJAS (-A) PIZZA EXPRESS PICERIJOJE Pizza Express/ Matesa, UAB
555 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PICŲ KEPĖJAS (-A) PIZZA EXPRESS PICERIJOJE Pizza Express/ Matesa, UAB • Vilnius
555 - 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
VIEŠBUČIO KAMBARIŲ TVARKYTOJAS (-A) Domus Maria, UAB
Nuo 915 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
VIEŠBUČIO KAMBARIŲ TVARKYTOJAS (-A) Domus Maria, UAB • Vilnius
Nuo 915 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
KAMBARIŲ TVARKYTOJAS (-A) CONGRESS, UAB ŽALIASIS TILTAS viešbutis
Nuo 750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
KAMBARIŲ TVARKYTOJAS (-A) CONGRESS, UAB ŽALIASIS TILTAS viešbutis • Vilnius
Nuo 750 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
VIRĖJO PADĖJĖJAS Hotel PACAI, UAB Blendas
Nuo 650 €/mėn. Į rankas
VIRĖJO PADĖJĖJAS Hotel PACAI, UAB Blendas • Vilnius
Nuo 650 €/mėn.Į rankas
VIRĖJAS (-A) IKEA Lietuva (Felit)
Nuo 5.05 €/val. Neatskaičius mokesčių
VIRĖJAS (-A) IKEA Lietuva (Felit) • Vilnius
Nuo 5.05 €/val.Neatskaičius mokesčių