Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Kontaktų centro specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 392563

Darbo skelbimo numeris

392563

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų Klientų aptarnavimo grupės kviečiamas prisijungti Kontaktų centro specialistas (-ė):

Tavęs laukiantys iššūkiai:

  • El. kanalais konsultuoti privačius bei verslo klientus, užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę;
  • Teiksi informaciją klientams apie paslaugas, jų kainas ir tarifus, paslaugų teikimo tvarką.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad tu:

  • Turi darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje;
  • Esi ambicingas ir atkakliai sieki užsibrėžtų tikslų;
  • Gebi užmegzti kontaktą ir bendrauti su įvairiais žmonėmis;
  • Puikiai rašai lietuviškai ir moki aiškiai dėstyti mintis bei būti įtaigiu;
  • Užsienio kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Esi organizuotas, iniciatyvus ir pareigingas.

Tau siūlome:
  • Įdomų ir atsakingą darbą jauname, draugiškame kolektyve;
  • Galimybę įgyti vertingos klientų aptarnavimo patirties;
  • Karjeros galimybes Lietuvos pašte.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 16 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 2 d.
Atlyginimas:
Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
LOGISTIKOS VADYBININKAS (-Ė) Konelita, MB
Nuo 600 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
LOGISTIKOS VADYBININKAS (-Ė) Konelita, MB • Vilnius
Nuo 600 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
JAUNESNYSIS PICOS BARO BROOKLYN BROTHERS ŠEIMININKAS(-Ė) Burokėlis ir krapas, UAB
685 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
JAUNESNYSIS PICOS BARO BROOKLYN BROTHERS ŠEIMININKAS(-Ė) Burokėlis ir krapas, UAB • Vilnius
685 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
TECHNOLOGINIŲ PASLAUGŲ DIEGIMO INŽINIERIUS (-Ė) Lietuvos Radijo ir Televizijos Centras, AB
900 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
TECHNOLOGINIŲ PASLAUGŲ DIEGIMO INŽINIERIUS (-Ė) Lietuvos Radijo ir Televizijos Centras, AB • Klaipėda
900 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Klaipėda
liko 1 d.
REGISTRATORIUS(-Ė) KAUNO LABORATORIJOJE Diagnostikos laboratorija, UAB
Nuo 650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
REGISTRATORIUS(-Ė) KAUNO LABORATORIJOJE Diagnostikos laboratorija, UAB • Kaunas
Nuo 650 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
PARDAVIMŲ PALAIKYMO VADYBININKAS (-Ė) UAB 105 Sprendimai
1050 - 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PARDAVIMŲ PALAIKYMO VADYBININKAS (-Ė) UAB 105 Sprendimai • Vilnius
1050 - 1250 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
prieš 1 sav.
ADMINISTRATORIUS (-Ė) Eurointegracijos projektai, UAB
910 - 1258 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
ADMINISTRATORIUS (-Ė) Eurointegracijos projektai, UAB • Vilnius
910 - 1258 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
DARBO DRABUŽIŲ PAKUOTOJAS (-A) VILNIUJE Elis textile service, UAB
Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
DARBO DRABUŽIŲ PAKUOTOJAS (-A) VILNIUJE Elis textile service, UAB • Vilnius
Nuo 900 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS UAB "PRO COLORE"
910 - 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS UAB "PRO COLORE" • Kaunas
910 - 1300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
NAKTINIS ADMINISTRATORIUS (-Ė) VIEŠBUČIO REGISTRATŪROJE Viešbutis DOMUS MARIA
liko 1 d.
NAKTINIS ADMINISTRATORIUS (-Ė) VIEŠBUČIO REGISTRATŪROJE Viešbutis DOMUS MARIA • Vilnius
Vilnius
liko 1 d.
VADYBININKAS (- Ė) (VOKIEČIŲ KALBA) AXIS AUTO, UAB
Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
VADYBININKAS (- Ė) (VOKIEČIŲ KALBA) AXIS AUTO, UAB • Vilnius
Nuo 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.