Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris #398211

Vairuotojas (-a) - ekspeditorius (-ė) Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Prekių pakrovimas ir iškrovimas;
- prekių (plataus vartojimo, maisto) pristatymas įmonės klientams Kauno mieste ir apylinkėse.

Reikalavimai

- Vidurinis bendro lavinimo išsilavinimas;
- vairuotojo pažymėjimas, B ir C kategorija;
- 95 kodas;
- asmeninė tachografo kortelė.

- Laiku išmokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
- tvarkingą transporto priemonę.

Kontaktinis asmuo: Gytis Ašmenskas 865555641

Darbo skelbimo numeris
#398211

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Atlyginimas: Nuo 1280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. kovo 13 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 13 d.

UAB „EUGESTA“
Eugesta yra viena didžiausių Baltijos šalių greito apyvartumo prekių (FMCG) platinimo įmonių. Esame atsakingi už rinkoje pirmaujančių plačiai žinomų prekių ženklų, tokių kaip “Raffaello”, “Nutella”, “Kinder”, “Tic Tac”, “Actimel”, “Activia”, “Danonki”, “Corny”, “Neutral” ir kt., pardavimus bei vystymą. Įmonių grupė vykdo veikla Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Baltarusijoje ir joje dirba daugiau negu 900 darbuotojų.
Manome, kad geras verslas turi būti socialiai atsakingas. “Mums rūpi” – šūkis, geriausiai atspindintis mūsų komandos žinių, įgūdžių ir asmeninių savybių visumą, kuria kasdien vadovaujamės bendraudami su klientais, partneriais ir įmonės viduje.
Susipažink su mumis: www.eugesta.lt

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
VAIRUOTOJAS-EKSPEDITORIUS LAIMTADA, UAB
700 - 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
VAIRUOTOJAS-EKSPEDITORIUS LAIMTADA, UAB • Telšiai
700 - 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Telšiai
liko 1 d.
SANDĖLININKAS TARPTAUTINĖJE SIUVIMO ĮMONĖJE. DIENINIS DARBO GRAFIKAS! UAB „Biuro“
910 - 1110 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
SANDĖLININKAS TARPTAUTINĖJE SIUVIMO ĮMONĖJE. DIENINIS DARBO GRAFIKAS! UAB „Biuro“ • Kaunas
910 - 1110 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 2 d.
SANDĖLININKAS (-Ė) Aprangos grupė
900 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
SANDĖLININKAS (-Ė) Aprangos grupė • Vilnius
900 - 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
VIP 1
SANDĖLIO DARBUOTOJAS UAB Gitoma
600 - 700 €/mėn. Į rankas
1
liko 3 d.
SANDĖLIO DARBUOTOJAS UAB Gitoma • Kaunas
600 - 700 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 3 d.
SANDĖLIO DARBUOTOJAI TRUMPALAIKIUI DARBUI! UAB „Biuro“
Nuo 760 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
SANDĖLIO DARBUOTOJAI TRUMPALAIKIUI DARBUI! UAB „Biuro“ • Šiauliai
Nuo 760 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Šiauliai
liko 3 d.
ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAI GARGŽDUOSE. ATLYGINIMAS KAS SAVAITĘ! UAB „Biuro“
1000 - 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAI GARGŽDUOSE. ATLYGINIMAS KAS SAVAITĘ! UAB „Biuro“ • Klaipėda
1000 - 1300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Klaipėda
liko 3 d.
KONTEINERIŲ VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE Ecoservice, UAB
800 - 1000 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
KONTEINERIŲ VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE Ecoservice, UAB • Vilnius
800 - 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS (ES ŠALYS) ALYTUJE Expertus LT, UAB
Nuo 900 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS (ES ŠALYS) ALYTUJE Expertus LT, UAB • Alytus
Nuo 900 €/mėn.Į rankas
Alytus
liko 2 d.
prieš 3 sav.
SERVISO VADYBININKAS (-Ė) Raitas, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
liko 3 d.
SERVISO VADYBININKAS (-Ė) Raitas, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 3 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS TRANSRIVA, UAB
Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS TRANSRIVA, UAB • Šiauliai
Nuo 800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Šiauliai
liko 3 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus