Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti
Darbo skelbimo numeris #401120

Vyriausiasis srities architektas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jūsų laukia unikali patirtis

  • būsite vienu iš priimančių sprendimus dėl Lietuvos banko IS plėtros;
  • dirbsite ir augsite kartu su profesionalų komanda - aukščiausios kompetencijos specialistais Lietuvoje ir Europos centrinio banko (ECB) ekspertais;
  • įvairiapusiškai tobulėsite: studijos, mokymai, stažuotės ir karjera ECB ir NCB, tarptautinės darbo grupės, Lietuvos banko Asmeninio augimo akademija;
  • galėsite dirbti lanksčiu darbo grafiku, šiuolaikinėje darbo aplinkoje.

Už ką jūs būsite atsakingas (-a)

  • kursite Banko vientisą informacinę erdvę, projektuosite naujų IS sprendimų architektūrą;
  • ieškosite naujų IS vystymo metodų ir IS plėtrai tinkančių technologijų;
  • atstovausite IT departamentą Lietuvos banko IT projektuose;
  • bendradarbiausite su struktūrinių padalinių kolegomis tam, kad esamoms problemoms spręsti būtų naudojamos tinkamiausios priemonės, efektyviai išnaudojami turimi ištekliai;
  • rengsite informacinių sistemų dokumentaciją (architektūros);
  • ieškosite IT sprendimų veiklos padalinių poreikių įgyvendinimui.

Reikalavimai

  • turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą;

  • turite 3-jų ir daugiau metų patirtį kuriant IS architektūrinius sprendimus (duomenų);

  • turite IT darbų koordinavimo patirtį ne mažesnę nei 2 metai;

  • projektuojate duomenų sandėlius (Data Lake, DWH) ir sprendimus specializuotose Verslo analitikos platformose;

  • IT technologijų žinios (.NET, SQL, XML ar technologinės platformos (SAP, SSAS ar pan.));

  • domitės naujovėmis, pasižymite atsakingumu, kūrybiškumu ir norite nuolatos augti;

  • turite puikius darbo laiko planavimo, bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius, gebate savarankiškai priimti sprendimus ir juos pagrįsti;

  • puikiai mokate techninę anglų kalbą.

Laukiame jūsų motyvacinio laiško ir gyvenimo aprašymo (CV), tiksliai nurodant padalinį ir pareigas, į kurias pretenduojate, iki 2020 m. balandžio 3 d.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi išskirtinai tik šios atrankos vykdymo pagrindu.

Darbo skelbimo numeris
#401120

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2396 - 3593 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. balandžio 3 d.
Įvestas:
2020 m. kovo 19 d.

Lietuvos banko misija yra kurti naudą visuomenei. Jai vykdyti esame subūrę aukščiausios kompetencijos tarnautojus, pasitelkę reikiamus finansinius ir technologinius išteklius. Būdami Eurosistemos dalis, kartu su Europos Centriniu Banku ir kitų euro zonos šalių centriniais bankais priimame sprendimus dėl euro zonos pinigų politikos ir dalyvaujame ją įgyvendinant. Turime aiškią viziją, kokia netolimoje ateityje turėtų būti mūsų organizacija. Tam nubrėžėme strategines mūsų veiklos iki 2020 m. kryptis, numatydami konkrečius tikslus ir uždavinius. Esminėmis institucijos vertybėmis grindžiamas mūsų organizacijos tarnautojų darbas ne tik padeda kurti naudą visuomenei, bet taip pat prisideda didinant Lietuvos žmonių pasitikėjimą valstybės centriniu banku ir visa šalies finansų sistema.

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
PERSONALO SPECIALISTAS - ADMINISTRATORIUS (-Ė) VILNIUJE Ekonovus, UAB
Nuo 750 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
PERSONALO SPECIALISTAS - ADMINISTRATORIUS (-Ė) VILNIUJE Ekonovus, UAB • Vilnius
Nuo 750 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
IDĖJŲ GENERAVIMO VADOVAS - KAIZEN LYDERIS Hotrema, UAB
800 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
IDĖJŲ GENERAVIMO VADOVAS - KAIZEN LYDERIS Hotrema, UAB • Mažeikiai
800 - 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Mažeikiai
liko 1 d.
IŠSKIRTINIS DARBO PASIŪLYMAS KINIJOJE! DARBAI SVETUR
Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
Nuo 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
prieš 3 sav.
ADMINISTRATORIUS-MOKYMŲ ORGANIZATORIUS UTENOJE SDG, UAB
900 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
ADMINISTRATORIUS-MOKYMŲ ORGANIZATORIUS UTENOJE SDG, UAB • Utena
900 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Utena
liko 3 d.
PRIIMAMOJO ADMINISTRATORĖ (-IUS) UAB Audiomedika
Iki 1067 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
PRIIMAMOJO ADMINISTRATORĖ (-IUS) UAB Audiomedika • Vilnius
Iki 1067 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 3 d.
KONSULTANTAS Finansinių Sprendimų Agentūra, UAB
500 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 3 d.
KONSULTANTAS Finansinių Sprendimų Agentūra, UAB • Kaunas
500 - 1500 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 3 d.
ADMINISTRATORIUS (-Ė) TOJARIS PROJEKTAI, UAB
650 - 800 €/mėn. Į rankas
liko 3 d.
ADMINISTRATORIUS (-Ė) TOJARIS PROJEKTAI, UAB • Vilnius
650 - 800 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 3 d.
VIP 1
BUSINESS DEVELOPMENT COORDINATOR SOL Networks, Ltd
1
liko 3 d.
BUSINESS DEVELOPMENT COORDINATOR SOL Networks, Ltd • Iš namų
Iš namų
liko 3 d.
VERSLO KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS) (FINANSINĖS PASLAUGOS) Noriu darbo, UAB
1100 - 1650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
VERSLO KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS) (FINANSINĖS PASLAUGOS) Noriu darbo, UAB • Kaunas
1100 - 1650 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 3 d.
TESTUOTOJAS (KOKYBĖS INŽINIERIUS) Universalios valdymo sistemos, UAB
1300 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
TESTUOTOJAS (KOKYBĖS INŽINIERIUS) Universalios valdymo sistemos, UAB • Vilnius
1300 - 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 3 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!