Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris #405977

Sandėlininkas - autokrautuvo vairuotojas

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Produkcijos ir žaliavos priėmimas – išdavimas ir kontrolė.
Dokumentacijos pildymas.
Prekių išdėstymas į savo vietas, sandėlio tvarkos palaikymas;
Užsakymų surinkimas, siuntų paruošimas išsiuntimui.
Informacijos teikimas gamybos vadovui.

Darbo vieta Šiauliuose.

Reikalavimai

Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.
Darbo patirtis nuo 2 metų.
Sąžiningumas, atsakingumas, atidumas, kruopštumas.
Sugebėjimas individualiai organizuoti ir planuoti savo darbą.

Įmonė siūlo

Darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje;
Visas socialines garantijas;
Motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbą tik darbo dienomis;

Darbo skelbimo numeris
#405977

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 730 - 1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. birželio 24 d.
Įvestas:
2020 m. gegužės 25 d.

UAB „MODOPAK“ – įmonė turinti ilgametę darbo patirtį (veiklą vykdo nuo 1997 metų) pakuočių gamybos rinkoje. Įmonė klientams visuomet gali pasiūlyti platų pakavimo medžiagų asortimentą, kurį sudaro gofruoto kartono dėžės, gofruoto kartono lakštai, pakavimo medžiagos, bei kitos pakuotės. Pagrindinė įmonės veikla yra įvairių dydžių kartoninių dėžių gamyba bei prekyba kartono lakštais.

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 3 sav.
PAGALBINIS DARBININKAS Rutinas, UAB
700 - 850 €/mėn. Į rankas
liko 4 d.
PAGALBINIS DARBININKAS Rutinas, UAB • Kaunas
700 - 850 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 4 d.
CNC STAKLIŲ OPERATORIUS-ŠALTKALVIS Intervilža, UAB
Nuo 600 €/mėn. Į rankas
CNC STAKLIŲ OPERATORIUS-ŠALTKALVIS Intervilža, UAB • Vilnius
Nuo 600 €/mėn.Į rankas
prieš 4 sav.
SANDĖLIO DARBUOTOJAI PETRAŠIŪNUOSE UAB „Biuro“
1160 - 1530 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
SANDĖLIO DARBUOTOJAI PETRAŠIŪNUOSE UAB „Biuro“ • Kaunas
1160 - 1530 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė ) Bunasta, UAB
1440 - 1770 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė ) Bunasta, UAB • Vilnius
1440 - 1770 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
MECHANIKOS DETALIŲ SURINKĖJAI | NAUJAI ATIDAROMA ĮMONĖ, APMOKYMAI VOKIETIJOJE! UAB „Biuro“
1300 - 1690 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
MECHANIKOS DETALIŲ SURINKĖJAI | NAUJAI ATIDAROMA ĮMONĖ, APMOKYMAI VOKIETIJOJE! UAB „Biuro“ • Vilnius
1300 - 1690 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
CNC STAKLIŲ OPERATORIUS | NAUJAI ATIDAROMA ĮMONĖ, APMOKYMAI VOKIETIJOJE! UAB „Biuro“
1380 - 1840 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
CNC STAKLIŲ OPERATORIUS | NAUJAI ATIDAROMA ĮMONĖ, APMOKYMAI VOKIETIJOJE! UAB „Biuro“ • Vilnius
1380 - 1840 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
CAM PROGRAMUOTOJAS (M/F/D) | NAUJAI ATIDAROMA ĮMONĖ, APMOKYMAI VOKIETIJOJE! UAB „Biuro“
1690 - 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
CAM PROGRAMUOTOJAS (M/F/D) | NAUJAI ATIDAROMA ĮMONĖ, APMOKYMAI VOKIETIJOJE! UAB „Biuro“ • Vilnius
1690 - 2300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
IEŠKOMI PATYRĘ SPAUSTUVĖS DARBUOTOJAI BALTO PRINT, UAB
820 - 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
IEŠKOMI PATYRĘ SPAUSTUVĖS DARBUOTOJAI BALTO PRINT, UAB • Vilnius
820 - 1600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
PAMAINOS VADOVAS (-Ė) CVMarket.lt klientas
1600 - 2150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PAMAINOS VADOVAS (-Ė) CVMarket.lt klientas • Vilnius
1600 - 2150 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI LENTPJŪVĖJE ZAPYŠKYJE | 3 MĖN. LAIKOTARPIUI | UAB „Biuro“
1100 - 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI LENTPJŪVĖJE ZAPYŠKYJE | 3 MĖN. LAIKOTARPIUI | UAB „Biuro“ • Kaunas
1100 - 1150 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 2 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!