Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo aprašymas

ieškome plataus profilio statybininkų, kurie moka ir išmano:

betonavimo darbų technologiją;

mūro darbų technologiją;

tinkavimo darbų technologiją.

Reikalavimai

  • Gebėjimas atlikti darbą iki galo;

  • Noras dirbti;

  • Patirtis (jeigu jos nėra - apmokome).
    Pateikiant gyvenimo aprašymą (CV) nurodyti "Plataus profilio statybininko /-ės pareigoms"

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas medžiagas, įrankius bei darbo aprangą;
Galimybę mokytis bei tobulėti.

Pastaba:

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami, saugomi ir kaupiami pagal LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir UAB „Versina“ Kandidatų į darbuotojus asmens duomenų privatumo politiką.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#409711

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 607 - 900 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. liepos 27 d.
Įvestas:
2020 m. birželio 29 d.

Plataus profilio statybininkas (-ė) Plataus profilio statybininkas (-ė)

VERSINA, UAB

UAB „Versina“ – ilgametę patirtį turinti, patikima, nuolat tobulėjanti statybos paslaugų įmonė iš Žemaitijos sostinės, Telšių.

Įmonė statybų versle jau dvidešimt metų. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome plataus spektro statybos projektus: statome bei atnaujiname gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statinius, infrastruktūros objektus, gyvenamuosius namus.

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

NAUJAS
prieš 1 d.
ELEKTRIKAS AUGIESA, UAB
700 - 1400 €/mėn. Į rankas
N
prieš 1 d.
ELEKTRIKAS AUGIESA, UAB • Vilnius
700 - 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 d.
MEISTRAS - MONTUOTOJAS Stiklita Vilnius, UAB
Nuo 1406 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 3 d.
MEISTRAS - MONTUOTOJAS Stiklita Vilnius, UAB • Vilnius
Nuo 1406 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 3 d.
SUVIRINTOJAS ŠARVUVA
1200 - 1500 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
SUVIRINTOJAS ŠARVUVA • Vilnius
1200 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
VIP 1
prieš 3 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) VILNIAUS TURTAS, UAB
1400 - 2300 €/mėn. Į rankas
1
prieš 3 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) VILNIAUS TURTAS, UAB • Vilnius
1400 - 2300 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 d.
PROJEKTŲ VADOVO LAUKO ELEKTROS TINKLAMS (VILNIAUS REGIONO OBJEKTAI) PERSONALO AKADEMIJA
1400 - 1600 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
PROJEKTŲ VADOVO LAUKO ELEKTROS TINKLAMS (VILNIAUS REGIONO OBJEKTAI) PERSONALO AKADEMIJA • Vilnius
1400 - 1600 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 4 d.
PASTOLIŲ MONTUOTOJAS ALTITUDO, UAB
1500 - 2000 €/mėn. Į rankas
liko 5 d.
PASTOLIŲ MONTUOTOJAS ALTITUDO, UAB • Vilnius
1500 - 2000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 5 d.
prieš 4 d.
SUVIRINTOJAS ALTITUDO, UAB
liko 5 d.
SUVIRINTOJAS ALTITUDO, UAB • Vilnius
Vilnius
liko 5 d.
prieš 4 d.
VANDENTIEKIO/NUOTEKŲ BEI VENTILIACINIŲ INŽINERINIŲ SISTEMŲ SPECIALISTAS ALTITUDO, UAB
liko 5 d.
VANDENTIEKIO/NUOTEKŲ BEI VENTILIACINIŲ INŽINERINIŲ SISTEMŲ SPECIALISTAS ALTITUDO, UAB • Vilnius
Vilnius
liko 5 d.
prieš 4 d.
DAŽYTOJAS (-A) -SMĖLIUOTOJAS (-A) ALTITUDO, UAB
1000 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 4 d.
DAŽYTOJAS (-A) -SMĖLIUOTOJAS (-A) ALTITUDO, UAB • Vilnius
1000 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 4 d.
prieš 4 d.
KONSTRUKTORIUS (-Ė) ENERO, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
KONSTRUKTORIUS (-Ė) ENERO, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Plataus profilio statybininkas (-ė)
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!