Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris #413394

Finansinių paslaugų specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų energingos bei ambicingos Finansinių paslaugų departamento komandos kviečiamas prisijungti Finansinių paslaugų specialistas (-ė):

Tavęs laukiantys darbai:

  • Administruosi finansinių paslaugų departamento teikiamus produktus ( kreditai, perlaidos, įmokos, draudimas ir kt.) ir paslaugas, rengsi ataskaitas, pristatymus;
  • Konsultuosi darbuotojus visais finansinių produktų ir paslaugų teikimo klausimais;
  • Inicijuosi finansinių produktų ir paslaugų atlikimo proceso pakeitimus, organizuosi instrukcijų ir jų pakeitimų, reglamentuojančių paslaugų teikimą, rengimą, tobulinimą bei dalyvausi jų rengime;
  • Testuosi esamas ir naujas partnerių sistemas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą (verslo vadybos, ekonomikos ar finansų srityse);
  • Turi bent vienerių metų darbo patirtį finansinių paslaugų teikimo ar administravimo srityje;
  • Pasižymi gerais planavimo, organizavimo įgūdžiais, iniciatyvumu bei pareigingumu;
  • Gebi sklandžiai komunikuoti, dirbti savarankiškai ir komandoje.

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Karjeros augimo galimybes.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika

Darbo skelbimo numeris
#413394

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. rugpjūčio 14 d.
Įvestas:
2020 m. liepos 30 d.

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 3 sav.
VYR. BUHALTERĖ (-IS) CarOutlet, UAB
860 - 1100 €/mėn. Į rankas
liko 5 d.
VYR. BUHALTERĖ (-IS) CarOutlet, UAB • Vilnius
860 - 1100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 5 d.
prieš 4 sav.
PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) Kavita, UAB
1000 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) Kavita, UAB • Vilnius
1000 - 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
VADYBININKAS Novalda, UAB
Nuo 1084 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
VADYBININKAS Novalda, UAB • Vilnius
Nuo 1084 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 4 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Maldis, UAB
850 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Maldis, UAB • Kaunas
850 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
APSKATOS VADOVAS (-Ė ) VIA 3L LT, UAB
Nuo 2464 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
APSKATOS VADOVAS (-Ė ) VIA 3L LT, UAB • Vilnius
Nuo 2464 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
ACCOUNTS PAYABLE SWEDEN TEAM LEAD Telia Global Services Lithuania, UAB
liko 1 d.
ACCOUNTS PAYABLE SWEDEN TEAM LEAD Telia Global Services Lithuania, UAB • Vilnius
Vilnius
liko 1 d.
ACCOUNTS PAYABLE ACCOUNTANT Telia Global Services Lithuania, UAB
liko 1 d.
ACCOUNTS PAYABLE ACCOUNTANT Telia Global Services Lithuania, UAB • Vilnius
Vilnius
liko 1 d.
TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė) Gevalda, UAB
900 - 1200 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė) Gevalda, UAB • Vilnius
900 - 1200 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
APSKAITININKAS (-Ė) Gevalda, UAB
800 - 1000 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
APSKAITININKAS (-Ė) Gevalda, UAB • Vilnius
800 - 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
VADYBININKAS (-Ė) Euroauto prekyba, UAB
800 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
VADYBININKAS (-Ė) Euroauto prekyba, UAB • Klaipėda
800 - 1500 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
liko 2 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!