Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris #422375

Statybų kokybės projektų vadovo asistentas (-ė) (Vokiečių kalba)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Sutarčių, raštų, formuliarų rengimas
  • Statybų srities duomenų rinkimas, analizė, skaičiavimai, pristatymas ir administravimas
  • Departamento užduočių/projektų konceptualizavimas, parengimas, patikrinimas
  • Brėžinių AutoCAD programa braižymas
  • Galiojančių statybos įstatymų ir normų analizė
  • Kitų projekto vadovo deleguotų užduočių vykdymas

Reikalavimai

  • Statybų inžinerijos, Statybų vadybos, Inžinerinių sistemų valdymo srities aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Bendros Techninio ir Darbo Projekto struktūros išmanymas (patirtis rengiant projektą – privalumas)
  • Darbinė patirtis statybų srityje – privalumas
  • Analitiniai ir organizaciniai gebėjimai
  • Noras mokytis, iniciatyvumas, aktyvumas ir komunikabilumas
  • Atsakingumas, kruopštumas ir darbštumas
  • Geros anglų kalbos žinios, vokiečių kalbos žinios - privalumas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai: MS Office paketas (Word, Excel, PowerPoint, Project) bei AutoCAD

Siekiame būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, visiems darbuotojams suteikiame papildomą privatų sveikatos draudimą bei kviečiame naudotis biure įrengta treniruoklių sale, lankyti joje vykstančius jogos ir TRX užsiėmimus. Skatiname darbuotojų augimą, organizuojame bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus, kviečiame dalyvauti biuro patalpose vykstančiuose anglų ir vokiečių kalbos kursuose.

  • Atsakingą ir įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus
  • Papildomą privatų sveikatos draudimą
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus

Darbo skelbimo numeris
#422375

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 16 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 17 d.

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 3 sav.
APDAILININKAS / DAŽYTOJAS / PLYTELIŲ MEISTRAS MB Statybų asistentas
1300 - 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
APDAILININKAS / DAŽYTOJAS / PLYTELIŲ MEISTRAS MB Statybų asistentas • Kaunas
1300 - 1800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
TINKUOTOJAS - DAŽYTOJAS (-A) (KAUNAS) VERSINA, UAB
1050 - 1580 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
TINKUOTOJAS - DAŽYTOJAS (-A) (KAUNAS) VERSINA, UAB • Kaunas
1050 - 1580 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 4 d.
TINKUOTOJAS (-A) (VILNIUS) VERSINA, UAB
880 - 1580 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
TINKUOTOJAS (-A) (VILNIUS) VERSINA, UAB • Vilnius
880 - 1580 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 4 d.
PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS (Ė), DARBAS ŠILUTĖJE VERSINA, UAB
880 - 1230 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS (Ė), DARBAS ŠILUTĖJE VERSINA, UAB • Šilutė
880 - 1230 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Šilutė
liko 4 d.
PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS (Ė), DARBAS TELŠIUOSE VERSINA, UAB
liko 4 d.
PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS (Ė), DARBAS TELŠIUOSE VERSINA, UAB • Telšiai
Telšiai
liko 4 d.
BETONUOTOJAS (-A) (KLAIPĖDA) VERSINA, UAB
880 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
BETONUOTOJAS (-A) (KLAIPĖDA) VERSINA, UAB • Klaipėda
880 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Klaipėda
liko 4 d.
PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Orantas, UAB
1000 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Orantas, UAB • Vilnius
1000 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 5 d.
PROJEKTŲ VADOVAS (NT / STATYBŲ SRITIS) Noriu darbo, UAB
Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
PROJEKTŲ VADOVAS (NT / STATYBŲ SRITIS) Noriu darbo, UAB • Kaunas
Nuo 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 5 d.
DARBŲ VADOVAS CoReal, UAB
900 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 5 d.
DARBŲ VADOVAS CoReal, UAB • Vilnius
900 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 5 d.
PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS UAB Šviesos ranka
2300 - 2700 €/mėn. Į rankas
liko 5 d.
2300 - 2700 €/mėn.Į rankas
liko 5 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!