Vairavimo instruktorius
Darbo skelbimo numeris #632672

1
RIGVEDA, UAB
Vilnius

Darbo aprašymas

Mokymo centras "Rigveda"  ieško vairavimo instruktorių dirbti Vilniuje:

  • B kat. instruktoriaus;
  • C, CE kat. instruktoriaus.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite atitinkamos kategorijos instruktoriaus licenciją (būtina sąlyga);
  • Turite darbo patirtį šioje srityje (privalumas);
  • Gebate laisvai bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis ir aiškiai dėstyti mintis;
  • Esate atsakingas, punktualus, pastabus ir mandagus žmogus.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje, modernioje ir stabilioje įmonėje;
  • Naujas transporto priemones darbui;
  • Savarankiškumą ir iniciatyvą skatinančią aplinką;
  • Galimybę savarankiškai planuoti darbo dieną;
  • Jūsų patirtį bei sugebėjimus atitinkantį, visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbui reikalingas priemones ir visas socialines garantijas!

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#632672

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 5 d.
KOKYBĖS KONTROLIERĖ-(IUS) LIETPAK, UAB
809 - 1054 €/mėn. Į rankas
prieš 5 d.
KOKYBĖS KONTROLIERĖ-(IUS) LIETPAK, UAB • Vilnius
809 - 1054 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 6 d.
PAKUOTĖS GAMYBOS OPERATORIUS DOTPACK, UAB
700 - 1100 €/mėn. Į rankas
prieš 6 d.
PAKUOTĖS GAMYBOS OPERATORIUS DOTPACK, UAB • Vilnius
700 - 1100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 6 d.
ŠILDYMO SISTEMŲ MEISTRAS Katilų servisas 24/7, UAB
1000 - 1400 €/mėn. Į rankas
prieš 6 d.
ŠILDYMO SISTEMŲ MEISTRAS Katilų servisas 24/7, UAB • Vilnius
1000 - 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 6 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS - VAIRUOTOJAS (-A) VILNIUJE Žemaitijos pienas, AB
1500 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS - VAIRUOTOJAS (-A) VILNIUJE Žemaitijos pienas, AB • Vilnius
1500 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 6 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS/-Ė VILNIUJE Žemaitijos pienas, AB
1230 - 1935 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS/-Ė VILNIUJE Žemaitijos pienas, AB • Vilnius
1230 - 1935 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 6 d.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS/-Ė VILNIUJE (C KATEGORIJA) Žemaitijos pienas, AB
1780 - 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS/-Ė VILNIUJE (C KATEGORIJA) Žemaitijos pienas, AB • Vilnius
1780 - 2300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 6 d.
STATINIŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKAS (-Ė) Naujoji Pilaitė, UAB
1049 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
STATINIŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKAS (-Ė) Naujoji Pilaitė, UAB • Vilnius
1049 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 6 d.
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI // SAULĖS ELEKTRINIŲ MONTAVIMAS! UAB „Biuro“
950 - 1050 €/mėn. Į rankas
prieš 6 d.
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI // SAULĖS ELEKTRINIŲ MONTAVIMAS! UAB „Biuro“ • Vilnius
950 - 1050 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
VERSLO KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE Clean Solutions, UAB
1224 - 1752 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
VERSLO KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE Clean Solutions, UAB • Vilnius
1224 - 1752 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
VIP 1
prieš 3 sav.
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) Eurospektras, UAB
Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
1
liko 5 d.
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) Eurospektras, UAB • Vilnius
Nuo 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 5 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!