Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #313346

Administratorė (-ius) - teisininko asistentė (-as)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Tavo darbas būtų:

  • Viso biuro priežiūra, tvarkos palaikymas ir operatyvus iškilusių klausimų sprendimas;
  • Iso standartų reikalavimų įgyvendinimas bei reikiamos dokumentacijos koordinavimas;
  • Įvairių raštų rašymas (pretenzijos; įsakymai, atsakymai klientams ir pan.);
  • Korespondencijos tvarkymas ir registravimas Logas dokumentų valdymo sistemoje,
  • Skambučių nukreipimas, informacijos teikimas;
  • Komandiruočių organizavimas (bilietų, viešbučių rezervavimas);
  • Biuro aprūpinimas visomis reikalingomis priemonėmis.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Turi bent 1 metus patirties administravimo, organizavimo, koordinavimo;
  • Laisvai gebi naudotis MS Office, Outlook, DVS ir/ar kita sistema ir greitai perpranti naujas programas;
  • Esi organizuota (-as) ir gebi atlikti kelias užduotis vienu metu („multitaskingas");
  • Puikiai rašai lietuvių kalba ir žinai raštvedybos reikalavimus;
  • Žinai anglų ir rusų kalbas;
  • Esi kantri(-us) ir gebi bendrauti maloniai net ir nemaloniose situacijose, esi optimistė (-as) iš prigimties ir tau įgimtas noras padėti.

  • Išsilavinimas teisės srityje būtų Tavo privalumas.

Įmonė siūlo

Mes:
Didžiuojamės draugišku, kompetentingu ir visada pasiruošusiu padėti kolektyvu;
Siūlome darbo pobūdį ir rezultatus atitinkančią atlygio sistemą;
Užtikriname visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones;
Esame įsikūrę patogioje miesto dalyje, su parkavimo vietomis, netoli centro (Žalgirio g.).

Darbo skelbimo numeris
#313346

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 23 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 28 d.

Labbis - geriausia įmonė tobulėti, realizuojant savo idėjas IT projektuose.

Mes kuriame IT produktus, kuriais naudojasi daugiau nei 2000 valstybinių ir verslo įmonių. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir tarptautinėmis kompanijomis daugiau nei 25 metus. Esame sparčiai auganti įmonių grupė, kurioje dirba apie 100 darbuotojų.

Tikime, kad mūsų darbuotojai yra geriausi savo srities specialistai ir ekspertai, todėl įgyvendindami projektus, jie turi laisvę priimti sprendimus ir kurti.
Jei nori ir gali dirbti savarankiškai, nebijai iššūkių, turime pasiūlymų tiek patyrusiems ekspertams, tiek norintiems tokiais tapti.

Daugiau