Naujausi skelbimai

Administratorius (-ė) (Anglų k.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 316500

Darbo skelbimo numeris

316500

Darbo aprašymas

    • įmonės dokumentų administravimas, registravimas, archyvo priežiūra;
    • skambučių bei korespondencijos administravimas, nukreipimas atsakingiems darbuotojams, klientų priėmimas;
    • bendruosius bendrovės procesus reglamentuojančių vidaus tvarkų, įsakymų, kitų dokumentų rengimas ir jų savalaikis atnaujinimas;
    • bendrųjų/ ūkinių reikalų priežiūra – biuro prekių ir kiti įvairūs užsakymai, bendravimas su paslaugų tiekėjais;
    • įmonės renginių, švenčių, susitikimų organizavimas;
    • biuro priežiūra ir sklandžios jo veiklos užtikrinimas;
    • personalo administravimas (priėmimų, atleidimų, atostogų ir kitos dokumentacijos rengimas);
    • organizacinių klausimų sprendimas (kelionių, susitikimų organizavimas);
    • pagalba kolektyvui kasdieniniuose darbuose.

    Reikalavimai

      • 2 metų administracinio darbo patirtis;
      • raštvedybos išmanymas;
      • anglų kalbos mokėjimas (B2 lygis);
      • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
      • geri organizaciniai ir komunikaciniai gebėjimai, profesinio etiketo išmanymas;
      • savarankiškumas, pareigingumas, atsakingumas, iniciatyvumas, operatyvumas, empatija.

      Privalumai:

      • geros anglų kalbos žinios (C2 lygis);
      • darbo teisės žinios.

      Siūlome geras darbo sąlygas, įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje, energingoje ir draugiškoje komandoje, profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 26 d.

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - UAB „Baltic Engineers“ yra ilgametę vietinę ir tarptautinę patirtį turinčių profesionalių inžinierių komanda, kuri teikia aukštos kokybės, tvirtais pasitikėjimo ryšiais bei griežtais verslo etikos standartais grįstas, teritorijų planavimo, projektų kūrimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas.