Naujausi skelbimai

Administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105657

Darbo skelbimo numeris

105657

Darbo aprašymas

Biuro administratorius (-ė) atsakingas už:

  • Vilniaus biuro efektyvų išteklių įsigijimą ir panaudojimą;
  • Išorinės ir vidinės informacijos cirkuliavimą ir registravimą;
  • Dokumentacijos rengimą ir administravimą;
  • Klientų priėmimą;
  • Vilniaus biuro veiklos koordinavimą;
  • Kitų administracinių darbų atlikimą.

Reikalavimai

Jūsų kvalifikacija ir/ar įgūdžiai turėtų būti:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas socialinių mokslų srityje (gali būti ir paskutiniųjų kursų studentas).
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir greita orientacija.
  • Geros darbo kompiuteriu žinios ir patirtis.
  • Puikūs bendravimo ir rašytinės komunikacijos įgūdžiai.
  • Veiklumas, atsakingumas, organizuotumas, kūrybiškumas ir iniciatyvumas.
  • Lietuvių ir anglų kalbos žinios

Mes siūlome Jums profesinio tobulėjimo galimybes, modernią įmonės aplinką bei teisingą atlygį.
Darbo vieta - Vilniuje. Darbo laikas: pilna darbo diena (darbo dienos grafikas gali būti derinamas)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. gegužės 30 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 16 d.

NRD UAB yra registrų ir veiklos administravimo sistemų programinę įrangą kurianti, diegianti, prižiūrinti ir mokymus vykdanti įmonė, veikianti Lietuvoje ir užsienyje.