Darbo skelbimo numeris #1697560

Afterhours / track&trace assistant

1

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Visą darbą atliekame telefono bei kompiuterio pagalba.
  • Ieškome, deramės, perkame ir parduodame krovinius;
  • Stebime transporto priemones nuo pakrovimo iki iškrovimo;
  • Nuolatos bendraujame su vairuotojais ir krovinių brokeriais.

Darbo laikas:

  • Track & Trace: 15:00-01:00, I-V
  • Afterhours:1:00-15:00 I-VII, darbas pamainomis slenkantis darbo grafikas (3*3)

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Kalbėti ir rašyti angliškai privaloma, nes tai yra kasdienė darbo kalba (rusų kalba privalumas);
  • Gebėti atlikti kelias užduotis vienu metu;
  • Geri kompiuteriniai įgudžiai, naudojantis Microsoft Office Suite ir Google Suite;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti yra būtinas!

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo:

  • Jaunas ir draugiškas kolektyvas padės lengvai įsilieti į mūsų komandą.
  • Norintiems tobulėti padėsime išmokti ir užsienio kalbas, reikalingas darbui.
  • Geriausiems darbuotojams galimybė su kolektyvu apsilankyti Amerikoje, susipažinti su mūsų klientais.
  • Prie viso to siūlome konkurencingą atlyginimą bei įvairius darbuotojų skatinimo priedus.
  • Naujai įrengtas ofisas su daugybe patogumų: didelė ir erdvi terasa, poilsio zona, stalo tenisas, kavos aparatas.

SUDOMINOME? Atsiųsk savo CV anglų kalba ir gauk daugiau informacijos.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1697560

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
Atranka internetu TRANSPORTO KOORDINATORIUS (-Ė) / VADYBININKAS (-Ė) Vytauto Paslaugos, UAB
1600 - 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Atranka internetu
TRANSPORTO KOORDINATORIUS (-Ė) / VADYBININKAS (-Ė) Vytauto Paslaugos, UAB • Kaunas
1600 - 2800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 6 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) TURKŲ KALBA Hoptrans holding, UAB
Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
prieš 6 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) TURKŲ KALBA Hoptrans holding, UAB • Kaunas
Nuo 1200 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 1 sav.
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) Statorama, UAB
2800 - 3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) Statorama, UAB • Kaunas
2800 - 3200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 4 sav.
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) Hoptrans holding, UAB
875 - 2280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) Hoptrans holding, UAB • Kaunas
875 - 2280 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 2 d.
prieš 2 sav.
DARBAS SU AUTOKRAUTUVU ŽUVŲ FABRIKE (NORVEGIJOJE) Atlantic seafood, UAB
3465 - 4200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
DARBAS SU AUTOKRAUTUVU ŽUVŲ FABRIKE (NORVEGIJOJE) Atlantic seafood, UAB • Kaunas
3465 - 4200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!