Agronomas (ė) –konsultantas (ė)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 323796

Darbo skelbimo numeris

323796

Darbo aprašymas

• Nuolatinis bendravimas su esamais ir naujais ūkio subjektais;
• Profesionalių konsultacijų apie tinkamus produktus teikimas
• Agronominis situacijos vertinimas ir sprendimų priėmimas
• Strateginis ir kasdieninis pardavimų valdymas

Reikalavimai

MES TIKIMĖS KAD KANDIDATAS:
• Turės aukštąjį išsilavinimą
• Bus orientuotas į rezultatus ir turės aktyvaus pardavimo patirties
• Galės intensyviai keliauti po Lietuvą.
• Mokės anglų ir rusų kalbas bei bus atviras bendravime su klientais ir kolegomis
• Bus įgudęs kompiuterio vartotojas (MS Office)
• Turės vairuotojo pažymėjimą.

• Įdomų ir atsakingą darbą augančioje tarptautinėje įmonėje;
• Tobulėjimo, augimo ir savirealizacijos galimybes;
• Konkurencingą atlygi, motyvacinį paketą bei patrauklias darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. sausio 18 d.
Įvestas:
2017 m. gruodžio 20 d.
Alga (bruto):
nuo 1000 iki 3000 EUR per mėn.

Bioenergy - didžiausias biologinių preparatų kūrėjas ir gamintojas rytų Europoje. Įmonių grupė daugiau kaip 15 metų plėtoja savo verslą agro sektoriuje. Savo gaminius platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Plėsdama savo veiklą šiuo metu prie komandos siūlo prisijungti