Naujausi skelbimai

Agronomas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 354713

Darbo skelbimo numeris

354713

Darbo aprašymas

KĄ PAS MUS VEIKSITE?
* Kuruosite ūkininkus augalų apsaugos bei augalų mitybos srityje;
* Konsultuosite esamus ir naujus ūkininkus efektyviausių augalininkystės technologijų (pasėlių būklė, tręšimo planavimas, ūkio vertinimas kompleksinės paramos reikalavimų atitikčiai ir kt.) klausimais.
* Organizuosite kuruojamų žemdirbių kvalifikacijos tobulinimą, rengsite mokymo programas, metodinę, informacinę medžiagą;
* Dirbsite su kompiuterinėmis programomis, jas tobulinsite;
* Rinksite aktualią informaciją apie naujausias auginimo technologijas, jas taikysite praktikoje.

Reikalavimai

MŪSŲ LŪKESČIAI KANDIDATUI:
* Aukštasis išsilavinimas agronomijos srityje;
* Gera profesinės srities darbo patirtis ir įgūdžiai;
* Puikus išmanymas ir naudojimasis MS Office bei inovatyviomis žemdirbystės programomis;
* Vairuotojo pažymėjimas (būtinas);
* Patirtis projektuose (privalumas).

Įmonė siūlo

MES JUMS SIŪLOME:
* Atsakingą, įdomų darbą šaunioje komandoje, kurioje dalinimasis kompetencijomis ir žiniomis - vertybė;
* Mokymosi ir tobulėjimo galimybę;
* Galimybę dirbti savarankiškai, pritaikyti savo patirtį šiuolaikiniame ūkyje, auginant kokybiškus produktus;
* Puikias darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 4 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 5 d.

Žemės ūkio kooperatyvas, vienijantis regiono ūkininkus.