2022-07-29 11:26:48
AKTKC, UAB

AKTKC, UAB

~ 1643.35 €/mėn. PRIEŠ MOKESČIUS
http://www.apsaugoscentras.lt
Žiūrėti visus skelbimus

Įmonės aprašymas

UAB „AKTKC“ – Apsaugos centras jau 10-tus metus teikia kompleksines saugos ir valdymo paslaugas. Tai jauna ir ambicinga įmonė, kurios svarbiausias tikslas – tapti saugos bei valdymo paslaugų nacionaline lydere.

Įmonės veiklos sėkmę lemia aiški verslo strategija, nuolat besimokančių darbuotojų profesionalumas, naujos idėjos ir kūrybiškumas, dirbant aktyvios konkurencijos ir rinkos sąlygomis. Orientacija į paslaugų kokybę ir individualius kliento poreikius – mūsų darbuotojų veiklos pagrindas.

Bendrovei plečiantis, mūsų komandą sudaro jau per 30 darbuotojų, kurie užtikrina ne tik teikiamų paslaugų kokybę, bet ir kuria stiprią organizacinę kultūrą. Kolegos noriai dalinasi žiniomis bei patarimais tiek darbiniais tiek gyvenimiškais klausimais. Esame draugiški vieni kitiems ir mus supančiai aplinkai bei organizuojame bendrą laisvalaikį ir renginius.

Motyvacija, žinių siekimas ir kompetencijos ugdymas yra svarbiausi įmonės darbo politikos bruožai. Todėl mes kviečiame į savo komandą veiklius, aktyvius, ambicingus, kūrybiškai mąstančius ir ryžtingai užsibrėžto tikslo siekiančius naujus darbuotojus.

AKTKC, UAB darbo skelbimai

Žiūrėti visus skelbimus