Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282006

Analitikas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • analizuosi bei vertinsi įmonės procesus, padalinių veiklos bei finansinius rodiklius
  • formuluosi išvadas ir jas pagrįsi analizės faktais
  • teiksi rekomendacijas veiklai tobulinti
  • kuruosi priskirtas įmonės veiklos sritis, teiksi informaciją, vertinimus bei pasiūlymus įmonės aukščiausiems vadovams
  • stebėsi, kaip pasiūlyti įmonės veiklos tobulinimo sprendimai yra įgyvendinami

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • turi aukštąjį išsilavinimą ekonomikos/vadybos/finansų srityse arba esi paskutiniųjų kursų studentas
  • pasižymi analitiniu mąstymu, savarankiškumu, atidumu detalėms, iniciatyvumu
  • turi puikius darbo kompiuteriu įgūdžius (ypač MS Excel, MS Word)
  • gerai moki anglų ir rusų (privalumas) kalbas
  • turi vairuotojo pažymėjimą (privalumas)

  • galimybę tobulinti savo žinias bei siekti karjeros didelėje lyderiaujančioje kompanijoje
  • motyvuojantį laiku mokamą darbo užmokestį
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas
  • mokymų programą naujam darbuotojui
  • nuolaidas, apsiperkant „Senukų“ prekybos centruose

Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!

Darbo skelbimo numeris
#282006

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 3 d.

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – didžiausia statybos, remonto ir buities prekių įmonė Baltijos šalyse.
Daugiau nei 23 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3500 profesionalų, siūlančių platų prekių pasirinkimą žmonėms, statantiems būstą ar gerinantiems savo gyvenamąją aplinką.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!