Darbo skelbimo numeris

375690

Darbo aprašymas

tikrinti ir kontroliuoti vairuotojų pasikrautų į reisą ir grąžintų palečių skaičių;
peržiūrėti video stebėjimo įrangos įrašus;
atlikti kitus tiesioginio vadovo pavestus darbus

Reikalavimai

Noras dirbti ir geri bendravimo įgūdžiai;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Orientacija į rezultatą; iniciatyvumas, pareigingumas;

Įmonė siūlo

Laikino darbo sutartis iki 2019-08-31 dienos
Konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Penkių darbo dienų darbo savaitę, 6-15 val.

Kontaktinis telefonas pasiteiraivimui: +37068652355

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar sezoninis darbas / laikinas darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2019 m. birželio 28 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 12 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 855 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

APSAUGOS DARBUOTOJAS, Vilnius

BENNET DISTRIBUTORS, UAB

UAB „Bennet distributors“ - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintojų, tarptautinių Amber Beverage Group ir SPI Group narė, plečia savo veiklą ir į savo kolektyvą kviečia:

Žiūrėti profilį