2022-07-29 11:26:48

Apskaitininkas (-ė) (terminuota darbo sutartis)

CVMarket.lt klientas
1800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ar nori siekti daugiau?

„Vilniaus duona“, būdama Lietuvos rinkos lyderė ir didžiausia duonos gamintoja Baltijos šalyse, priklauso tarptautinei kepyklų grupei „Lantmännen Unibake”, kuri specializuojasi šaldytų ir šviežių kepinių gamyboje. Mes ieškome puikių darbuotojų kaip tu, kurie prisidėtų prie visiems lietuviams mėgstamų duonos gaminių kūrimo ir gamybos.

Ieškome naujo komandos nario – Apskaitininko (-ės) Vilniuje. Tu būsi atsakingas už savalaikį pirminių apskaitos dokumentų apdorojimą ir kasdienių apskaitos procesų nenutrūkstamumo užtikrinimą.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Pirminių apskaitos dokumentų apdorojimas, tikrinimas ir duomenų suvedimas į apskaitos programą;
  • Skolų administravimas, likučių derinimas;
  • Mokėjimų suvedimas;
  • Kitų Apskaitos vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

Kad būtum sėkmingas:

Tu turi turėti:

  • Aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą (apskaitos srityje būtų privalumas).
  • Darbo patirties apskaitos srityje (būtų privalumas).
  • Anglų kalbos žinias (būtų privalumas).
  • Savarankiškumą, tikslumą, atsakingumą bei puikius analitinius įgūdžius.
  • Komunikabilumą, iniciatyvumą bei visaapimantį požiūrį sprendžiant problemas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

Patrauklią darbo aplinką sėkmingoje tarptautinėje kepyklų grupėje, kurioje galėsi realizuoti savo kompetencijas ir turimą patirtį bei tobulinti savo žinias ir kompetencijas ateityje. Taip pat puoselėjame atvirą ir draugišką įmonės kultūrą, suteikiame kiekvienam darbuotojui galimybes tobulėti bei siekti karjeros.

Terminuotą darbo sutartį – vieneriems metams.

Hibridinį darbo modelį.

Darbo užmokestį (bruto) – 1800 Eur.

Darbo vieta: Perkūnkiemio g. 7, Vilnius

Susidomėjai?

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųsk iki 2024 m. kovo 31 d. Mes garantuojame tavo dalyvavimo atrankoje konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Sulaukus pakankamai kandidatų šiai pozicijai užimti, pasiliekame teisę skelbimo terminą keisti.